خیانت در زنان، ژنتیکی است! | نتیجه یک مطالعه جنجالی

تاریخ انتشار پست : 1395-6-3 دسته : بین الملل
بحث جنجالی وَ پر سر وصدای مجلس بَر سر فرمان اصلاحات انتخاباتی بی نتیجه ماند

یک مطالعه جدید نشان می دهد خیانت برخی زنان به همسران خود یک خصلت ژنتیکی است.

تحقیق علمی, خیانت, خیانت زناشویی, نتیجه مطالعه جنجالی خیانت زنان ژنتیکی است!

تحقیق علمی, خیانت, خیانت زناشویی, ژنتیک, خصوصیت ژنتیکی, زیست شناسی تکاملی, زندگی زناشویی, مطالعه علمی, بین الملل, خیانت جنسی, تاریخ باستان, زنان باستان

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از یو اس نیوز، خیانت جنسی در جامعه امروز یک عمل مذموم به شمار می رود؛ اما اگر بدانیم این عمل ریشه در ژنتیک فرد دارد، آیا بازهم می توان به همان اندازه آن را تقبیح کرد؟!

بر اساس مطالعه جدیدی که در باب تفاوت های فردی و شخصیتی افراد صورت گرفته است، خیانت جنسی در زندگی زناشویی امروز ریشه در یک خصلت ژنتیکی قدیمی دارد که زنان را در طول تاریخ به سمت خیانت به همسر سوق داده است.

طبق نتایج این مطالعه، خطرات فراوانی که در گذشته های دور از جانب محیط و سایر انسانها علیه مردان وجود داشت، زنان باستان را برای تداوم نسل و تضمین برخورداری از همسر برای مراقبت از خود به سمت مردان دیگر متمایل می کرد و این تمایل اکنون به مرور زمان وارد ژنتیک زنان شده است.

این مطالعه از سوی دکتر «دیوید باس» استاد روانشناسی و زیست شناسی تکاملی دانشگاه تگزاس آمریکا انجام شده است. وی به استناد نتایج مطالعه خود معتقد است خیانت برخی زنان به همسران خود یک خصلت ژنتیکی است که از زنان باستان به آنها به ارث رسیده است.

از شیوه جدید خیانت به همسر تا حضور جنجالی دختر پرسپولیسی در استادیوم آزادی

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :