حالت معلمان مصدوم حادثه واژگونی مینی بوس در ارومیه

تاریخ انتشار پست : 1395-9-15 دسته : علمی آموزشی

رییس اداره روابط عمومی واطلاع رسانی آموزش و پرورش آذربایجان غربی حال عمومی معلمان مصدوم حادثه واژگونی مینی بوس در ارومیه را رضایت بخش خواند و گفت: کار مداوای مصدومان ادامه دارد.

حالت معلمان مصدوم حادثه واژگونی مینی بوس در ارومیه

انتقال مصدومان, واژگونی مینی بوس, سرویس ایاب و ذهاب, درمان سرپایی
به نقل از خبرنگار طاها پخش ؛ به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مهدی محمد پور رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش آذربایجان غربی اظهار داشت: حوالی ساعت 14:45 امروز مینی بوس حامل معلمان منطقه صومای برادوست در حال بازگشت به ارومیه براثر ترکیدگی لاستیک واژگون شد.

وی افزود: از اولین دقایق این حادثه تمامی مسئولان آموزش و پرورش منطقه و استان در محل بروز حادثه حاضر و پیگیر کار انتقال مصدومان به بیمارستان شده اند.

محمد پور با بیان اینکه در این حادثه 21 فرهنگی مصدوم شدند، ادامه داد: مصدومان این حادثه به دو بیمارستان شهید عارفیان و امام خمینی (ره) ارومیه منتقل شدند.

وی بیان کرد: سه نفر از مصدومان این سانحه که به بیمارستان شهید عارفیان ارومیه منتقل شده بودند به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.

براساس گفته محمد پور18 نفر دیگر از این مصدومان نیز ٬هم اکنون در بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه تحت نظر و درمان هستند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: بر طبق اظهارات معلمان مصدوم٬ این وسیله نقلیه جایگزین سرویس ایاب و ذهاب شخصی معلمان بوده و امروز به جای خودروی اصلی٬ کارانتقال معلمان را عهده دار بوده است.

محمد پور اظهار کرد: به جز یکی از مصدومان که دچار شکستگی از ناحیه کتف شده، حالت عمومی بقیه معلمان این حادثه براساس گفته پزشکان معالج رضایت بخش است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :