معرفی ۴۵۳پرونده تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد به بانکها

تاریخ انتشار پست : 1395-6-23 دسته :
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد دهاقان

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:۴۵۳ پرونده مددجویان کمیته امداداستان برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی به بانکها معرفی شدند.

کهگیلویه و بویراحمد, کمیته امداد, تسهیلات اشتغالزایی, پرونده تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد بانکها

کهگیلویه و بویراحمد, کمیته امداد, تسهیلات اشتغالزایی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در نشست با مدیر امور شعب بانک ملی استان با اشاره به اینکه ۴۵۳ پرونده مددجویی برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی به بانک ملی معرفی شده است گفت: اعتبار اختصاص یافته امسال بانک ملی به مددجویان کمیته امداد ۶۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است که در قالب تسهیلات اشتغالزایی ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون ریالی به مددجویان متقاضی پرداخت می شود.

فرید محبی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی کمیته امداد توانمند سازی مددجویان تحت حمایت است،افزود: ایجاد فرصت شغلی برای مددجویان با ارائه تسهیلات اشتغالزایی یکی از مهمترین روش های توانمندسازی مددجویان است.

وی با بیان اینکه تلاش ما این است که با تعامل و همکاری بانکها، بستری مناسب برای حل مشکلات مددجویان به خصوص در زمینه اشتغال آنان فراهم کنیم، ادامه داد: بانک ها حضوری فعال در برنامه های کمیته امداد برای پیشبرد اهداف این نهاد دارند که امید است این همکاری ها توسعه یابد.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبار تخصیصی بانک ملی به کمیته امداد در سال گذشته ۵۳میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بوده که برای اشتغالزایی مددجویان این نهاد هزینه شده است.

محبی با اشاره به اینکه بانک ملی در پرداخت تسهیلات اشتغال پیشروی بانکهای استان است، خواستار همکاری و تعامل بیشتر بانک ملی با کمیته امداد شد.

مدیر امور شعب بانک ملی استان هم در این نشست، همکاری با کمیته امداد را افتخار دانست و گفت: تا جایی که ممکن است در برنامه های مشارکتی کمیته امداد برای کمک به نیازمندان همکاری می کنیم.

امیری با بیان اینکه افراد معرفی شده از سوی کمیته امداد در اولویت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ما هستند، بر آمادگی همکاری در خصوص پرداخت تسهیلات مددجویی و سایر همکاری ها در راستای خدمت به نیازمندان تأکید کرد.

پرداخت یک میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :