11 کشته و مصدوم در تصادف 4دستگاه خودرو در محور بیرجند – قاین

تاریخ انتشار پست : 1395-5-19 دسته :
تصادف پژو و پراید در محور بیرجند-قاین با 5 مصدوم

برخورد 4 دستگاه خودرو در محور بیرجند قاین یک فوتی و 10 مصدوم برجای گذاشت.

تصادف, استان, اورژانس, کشته مصدوم برخورد دستگاه خودرو محور بیرجند قاین

تصادف, استان, اورژانس, حادثه, خراسان جنوبی, بیرجند
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خراسان جنوبی در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت : ساعت 12:09 امروز ،حادثه برخورد 4 دستگاه خودروی پراید، پژو 405، پژو پارس و نیسان در کیلومتر 40 محور بیرجند- قاین به مرکز پیام اورژانس بیرجند اعلام و بلافاصله 6 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 ، یک دستگاه خودروی فرماندهی عملیات اورژانس ، 1 دستگاه آمبولانس و یک خودروی نجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
دکتر دلخروشان افزود : این حادثه 11 مصدوم داشت که بعد از انجام مراقبت های پیش بیمارستانی منتقل بیمارستان امام رضا(ع) شدند ، یکی از مصدومین خانم 60 ساله ای ،فاقد علایم حیاتی بود که به همراه احیاء قلبی ریوی منتقل بیمارستان شد و علیرغم تلاش کارشناسان اورژانس و کادر درمانی فوت کرد.
وی از رانندگان خواست با رعایت اصول ایمنی به هنگام رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز ، جان اعضای خانواده خود را در معرض خطر قرار ندهند.
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خراسان جنوبی بیان کرد: در صورتی که خطر آتش سوزی، انفجار خودرو و نشت بنزین وجود ندارد، تا زمان رسیدن نیروهای تخصصی، بیمار نباید به هیچ وجه جابجا شود؛ به ویژه زمانی که مصدوم از درد گردن، کمر و ستون فقرات شکایت دارد.
انتهای پیام /غ

سه کشته وَ مجروح دَر تصادف دو دستگاه خودرو

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :