کُلاژ نجومی مدرن از نقاشی مشهور ونگوگ

تاریخ انتشار پست : 1395-6-28 دسته : مجازی
زیباترین کلاژهای ترکیبی نقاشی های کلاسیک+تصاویر

یک کپی دییجتال و البته شگفت انگیز که نوعی بازآفرینی مدرن از نقاشی مشهور " شب پر ستاره" ونگوگ محسوب میشود سوژه مجموعه تصویر های روزانه ناسا برای 28 شهریور - 18 سپتامبر 2016 است.

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آیا میدانستید ستاره دنباله دار " هیل باپ - Hale-Bopp" در نقاشی "شب پر ستاره" نقاش معروف " ونگوگ"وجود دارد؟ امیدواریم این طور نباشد و البته این طور هم نیست. اما در این تصویری که میبینید وجود دارد. اگر چه شاید عکس امروز در نظر اول یک کپی دیجیتال از نقاشی اصلی "شب پر ستاره" باشد اما در واقع این عکس یک تفسیر مدرن از آن نقاشی است؛ نه فقط به افتخار یکی از مشهورترین نقاشی های هزاره دوم بلکه به خاطر قرار دادن اجزای متفاوت در کنار هم.

آیا میتوانید در این عکس یک ستاره دنباله دار ، یک کهکشان مارپیچ، یک خوشه باز ستاره ای و یک بازمانده ابرنواختر رابیابید؟ بسیار آسان است؟ بله!
بعد از آن حلقه ابرنواختر "1989A"، سحابی اسکیمو، سحابی خرچنگ، سحابی کلاه ثور ، کهکشان چرخ ارابه و سحابی مورچه نیز پیدا کنید. آیا هنوز آسان است؟
همچنین هر عکس مخفی که در اینجا به آن اشاره نشد را هم مشخص کنید - که چندین مورد هم هست - چون در هیئت مدیره سایت تصاویر نجومی ناسا بر سر ستارگان آن بحث است.

در آخر سازنده این تصویر کلاژ، به افتخار سایت تصاویر نجومی "APOD" نماد ده سالگی این سایت ( 16 ژوئن 2005) را در این عکس مخفی کرده است. تشکر!

تصویرسازی دیجیتال توسط رونی وارنر از نقاشی وینست ونگوگ

تصویر فردا: 50K خورشید - 50K Sun (به طور کلی عنوان تصویر فردا در سایت ناسا صرفا به موضوع اشاره دارد)

برای مشاهده تصاویر در ابعاد اصلی روی آنها کلیک کنید.


تصاویر نجومی ناسا, منتخب تصویر های ناسا, تصویر 28 شهریور ناسا, کلاژ نجومی مدرن نقاشی مشهور ونگوگ

تصاویر نجومی ناسا, منتخب عکس های ناسا, عکس 28 شهریور ناسا, عکس روز ناسا, عکس های نجومی با کیفیت بالا, ترجمه دقیق, ترجمه کامل, عکس 18 سپتامبر ناسا, عکس روزانه ناسا با کیفیت بالا, تصاویر روزانه ناسانقاشی های مشهور روی تخته مغناطیسی!

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :