کمدین آمریکایی به اتهام تجاوز جنسی دادگاهی می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-3-4 دسته : بین الملل
تصاویر تجاوز جنسی؛ جنگ داخلی پنهان علیه دختران آمریکایی

دادگاهتجاوز جنسی "بیل کازبی" با تکمیل بخشی از شواهد، تا ساعاتی دیگر در پنسیلوانیا برگزار می شود.


سیاهپوست, دادگاه, هنرپیشه

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی ای جی سی؛ بیل کازبی، هنرپیشه، کمدین و مجری 78 ساله آمریکایی در ارتباط با پرونده اتهام تجاوز جنسی، تا ساعاتی دیگر در دادگاه ایالت پنسیلوانیا حاضر می شود.

در دادگاه امروز کازبی، قرار است دادستان شواهد کافی برای محکومیت این کمدین سیاه پوست ارائه دهد. پیش از این، قاضی اعلام کرده بود مدارک برای به جریان انداختن پرونده کازبی کافی نیست. به همین منظور رسیدگی به پرونده وی کمتر از یک سال به طول انجامید.

بر این اساس، کازبی متهم است با خوراندن دارو به آندریا کانستاند – کارمند سابق دانشگاه تمپل—در ویلای خود در حومه فیلادلفیا به وی تعرض کرده است. به گفته دادستان، کازبی سه قرص آبی رنگ به کانستاند خورانده و با سوء استفاده از ناخودآگاهی، به وی تعرض کرده است. این در حالی است که کازبی ادعا کرده قرص ها صرفاً برای کاهش استرس کانستاند بود.

کازبی در دفاع از خود مدعی شده کاستاند دوست و مربی ماساژدرمانی او بوده و هرگونه رابطه ای بین آن ها با رضایت طرفین صورت گرفته و هیچ گونه اجباری در میان نبوده است.

در صورت اثبات جرم تعرض، کازبی ممکن است به بیش از ده سال زندان و جریمه ای معادل 25 هزار دلار محکوم شود. وی هم اکنون با وثیقه یک میلیون دلاری آزاد است.

در حال حاضر بیش از 50 زن او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده اند که بخش عمده آن به زمان شهرت وی در دهه 1960 بازمی گردد.

مرد ۴۰ ساله به اتهام تجاوز جنسی دختری ۴ ساله در هرات بازداشت شد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :