کودکان داعشی با سرهای بُریده بازی می کنند

تاریخ انتشار پست : 1394-12-18 دسته : بین الملل
اخبار داعش isis سازمان ملل organization malla جنایات داعش felonies iraq داعش isis کویلیام kuylyam انگلیس anglo کمیسیون kmysyun اعدام داعش aadam iraq اتاق فکر ataq worry بین الملل almll تروریست truryst افراطی extremism

گروه تروریستی داعش کودکان را به مشارکت در اعدام و بازی با سرهای بُریده وادار می کند.

داعش, کویلیام, انگلیس


به گزارشگروه بین الملل طاها پخش به نقل از ایندیپندنت، «کویلیام» یک اتاق فکر ضد تروریسم انگلیسی، در گزارشی اعلام کرد کودکانی که در مناطق تحت کنترل گروه تروریستی داعش زندگی می کنند، وادار به شرکت در مراسم اعدام و بازی با سرهای بریده می شوند. تقریباً 50 نفر از این کودکان انگلیسی هستند. این گزارش 9 مارس در پارلمان منتشر می شود.

اطلاعات مذکور در تحقیقاتی که برای سازمان ملل انجام شد به دست آمد. یکی از محققان نوشت: « داعش بخش زیادی از توان خود را روی آموزش کودکان و تبدیل آنها به تروریست های آینده متمرکز کرده است.»

در این گزارش آمده است: از نظر عناصر داعش این کودکان موفق تر از آنها خواهند بود. «زیرا این کودکان به جای تبدیل شدن به تروریست، از ابتدا با ارزش های افراطی بزرگ می شوند.»

گروه تروریستی داعش به منظور عادی سازی جنایات خود پسر بچه ها را وادار به مشارکت در اعدام مخالفان این گروه می کند.

تحقیق مذکور براساس اسناد و فیلم هایی که داعش منتشر و «کویلیام» ترجمه کرده، انجام شده است. نگارنده های این تحقیق پیشنهادی را برای تشکیل کمیسیونی به منظور حفظ نسل های آینده از خشونت ارائه دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :