«کیت میدلتون»؛ شلوار 30 یورویی!

تاریخ انتشار پست : 1395-6-17 دسته : فرهنگی و هنری
زندگی به سبک کیت میدلتون

«کیت میدلتون» دوشس کمبریج یک بار دیگر باعث به راه افتادن بحث هایی در رسانه های متفاوت شده است. این بار بحث بر سر شلواری 20 یورویی است که او بر تن کرده است. البته این سناریو بارها تکرار شده است.

روزنامه هفت صبح: «کیت میدلتون» دوشس کمبریج یک بار دیگر باعث به راه افتادن بحث هایی در رسانه های متفاوت شده است. این بار بحث بر سر شلواری 20 یورویی است که او بر تن کرده است. البته این سناریو بارها تکرار شده است. هر بار که میدلتون در ملأ عام مظاهر می شود، با ظاهرش بحث هایی به راه می اندازد.

انگلیس, کیت میدلتون, شلوار 30 یورویی, کیت میدلتون شلوار یورویی!

انگلیس, کیت میدلتون, شلوار 30 یورویی


او همیشه ساده لباس می پوشد و همین باعث شده او در خاندان پر زرق و برق سلطنتی انگلیس مورد توجه رسانه ها و مردم قرار گیرد. این بار کیت و همسرش جورج برای افتتاح مجموعه ای که در راستای حفظ محیط زیست فعالیت می کند، در مراسمی حضور یافته بودند که شلوار ارزان قیمت کیت مورد توجه عکاسان رسانه ها قرار گرفته است.

ظاهرا مهم ترین نکته در مورد این شلوار برند «گپ» این است که این مدل دیگر در بریتانیا به فروش نمی رسد و حتی در وب سایت این برند نیز دیگر موجود نیست. علاوه بر این قیمت اندک آن هم دیگر نکته این شلوار نه چندان خوش نقش و رنگ هم هست. البته کیت میدلتون لباس های مجلل نیز پوشیده اما با این وجود همیشه ترجیح داده با ظاهری ساده در ملأ عام حضور یابد.

تصویر یک سالگی دختر کیت میدلتون

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :