تخریب ساخت و ساز غیر مجاز

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

6 بنای غیرمجاز با حکم قضایی در جویبار تخریب شد.

تخریب ساخت و ساز غیر مجاز

ساری, تخریب بنا, , , شهرستان جویبار, , بنای غیر مجاز, , حکم قضایی

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، سلیمان حاتم نژاد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در زمین های کشاورزی و حفظ اراضی زراعی و باغات، عملیات تخریب 6 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان جویبار با حضور نمایندگان جهاد کشاورزی و همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی این شهرستان اجرا شد.

وی دریافت نقل از های مردمی در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز در زمین های کشاورزی را از طریق سامانه 131 اعلام کرد و مشارکت و نظارت عمومی را موثرترین راه حفاظت از زمین های کشاورزی به عنوان سرمایه ملی دانست.
انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران جوان . تفکیک 20 قطعه ای در یک هکتار از زمین های کشاورزی عباس آباد تخریب شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه ... ساخت و سازهای غیرمجاز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News ... ۲۳مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی ملارد تخریب شد ... شمیرانات- مدیرجهاد کشاورزی شمیرانات از قلع و قمع ۴۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این ... در اراضی کشاورزی برای تامین امینت غذایی ... رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت : در اراضی کشاورزی جلوگیری از گرسنگی مردم و تامین امنیت غذایی است. ساخت و ساز غیر مجاز - جستجوگر اخبار تی نیوز ساخت و ساز های غیر مجاز تخریب خواهند شد/ تخریب ساختمان روستائیان و بی تفاوتی به سازه های خوش نشینان ساخت و ساز های غیر مجاز تخریب خواهند شد/ تخریب ساختمان ... ساخت و ساز غیرمجاز - جستجوگر اخبار تی نیوز برخورد جدی با ساخت و ساز غیرمجاز دراراضی کشاورزی استان تهران می شود برخورد .... لودر حفظ کاربری زمین های کشاورزی بابل، 74 ساخت و ساز غیرمجاز را تخریب کرد ... در شهرستان چاراویماق - آناج در شهرستان چاراویماق سه واحد مسکونی غیر مجاز روستایی در چاراویماق تخریب شد. آشنایی با انواع تخلفات ساخت و ساز غیرمجاز - اداره کل امور روستایی و ... آشنایی با انواع تخلفات ساخت و ساز غیرمجاز .... کمیسیون ارجاع و تقاضای صدور رأی تخریب را بنماید کمیسیون در این مورد نسبت به صدور رأی تخریب اقدام خواهد نمود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :