زلزله (زمین لرزه) 6 ریشتری اندونزی را لرزاند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-10 دسته : اخبار اجتماعی

زمین لرزه ای به بزرگی 6.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح جمعه بخش هایی از شرق اندونزی در 'سومباوا' را لرزاند، اما هشدار سونامی صادر نشد.

خبرگزاری ایرنا: زمین لرزه ای به بزرگی 6.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح جمعه بخش هایی از شرق اندونزی در 'سومباوا' را لرزاند، اما هشدار سونامی صادر نشد.

سوتوپو، سخنگوی آژانس ملی مدیریت بحران اندونزی، گفت که این زلزله زیرآبی شدید در منطقه سومباوا و برخی از جزایر اطراف آن از جمله جزیره بالی احساس شد، اما تاکنون نقل ازی از آسیب دریافت نشده است.

سازمان زمین شناسی آمریکا ابتدا قدرت این زمین لرزه را 6.4 ریشتر و مرکز آن را در 71 کیلومتری جنوب شهر 'رابا' و در عمق 72 کیلومتری زمین اعلام کرد.

مرکز اعلام خطر سونامی اقیانوس آرام بعد از این زلزله هشدار سونامی صادر نکرد.
اما خبرگزاری رسمی اندونزی (آنتارا) قدرت زمین لرزه را 6.6 در مقیاس امواج درونی زمین اعلام کرد. این زمین لرزه ساعت 6 و 30 دقیقه صبح به وقت محلی در جنوب غربی 'سومبا' و شرق 'سوندای' به وقوع پیوست.

سازمان هواشناسی، اقلیم شناسی و ژئوفیزیک اندونزی از مردم خواسته است آرام باشند و از اینکه سونامی منطقه را با خطر مواجه نمی کند مطمئن شوند.

اندونزی اوایل ماه جاری میلادی نیز شاهد زمین لرزه مهیبی در استان 'آچه' این کشور بود که بر اثر آن دستکم 100 نفر جان خود را از دست دادند و ساختمان ها و خانه های زیادی تخریب شد.

منبع : برترینهاه ای به بزرگی 6.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح جمعه بخش هایی از شرق اندونزی در 'سومباوا' را لرزاند، اما هشدار سونامی صادر نشد. زلزله 6.2 ریشتری اندونزی را لرزاند - دولت بهار :: هواداران دکتر محمود احمدی ... دولت بهار: زلزله ای به بزرگی 6.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح جمعه بخش هایی از شرق اندونزی در 'سومباوا' را لرزاند، اما هشدار سونامی صادر ... زلزله 6 ریشتری اندونزی را لرزاند - مجله جدیدترین ها زلزله ای به بزرگی 6.6 در مقیاس امواج درونی زمین صبح چهارشنبه منطقه ای در اندونزی را لرزاند. زلزله 6 ریشتری در اندونزی\n زلزله ای به بزرگی 6.6 در مقیاس امواج درونی ... زلزله 6 ریشتری اندونزی را لرزاند - بازنشر 24 زمین لرزه ای به بزرگی 6.4 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح دوشنبه سواحل شرق اندونزی را لرزاند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 214 خبرگزاری ... زلزله 6 ریشتری اندونزی را لرزاند - تابناک با تو | مجله اینترنتی زلزله ای به بزرگی 6.6 در مقیاس امواج درونی زمین صبح چهارشنبه منطقه ای در اندونزی را لرزاند. خبرگزاری رسمی مالزی (برناما) به نقل از مرکز زمین ... زلزله 6.2 ریشتری اندونزی را لرزاند | خبر فارسی اندونزی همچنین روز چهارشنبه هفته گذشته شاهد زلزله 6.6 ریشتری بود که در ... زمین لرزه ساعت 6:30 روز جمعه( به وقت محلی) در سیصد کیلومتری شرق ... زلزله 6.2 ریشتری اندونزی را لرزاند - ایرنا - شهرخبر زلزله 6.2 ریشتری اندونزی را لرزاند - ایرنا. ... این زلزله ساعت 6 و 30 دقیقه صبح به وقت محلی در جنوب غربی 'سومبا' و شرق 'سوندای' به وقوع پیوست. باشو :: خبر رسان کوچک | زلزله 6 2 ریشتری اندونزی را لرزاند کوالالامپور ایرنا زلزله ای به بزرگی 6 2 در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر صبح جمعه بخش هایی از شرق اندونزی در سومباوا را لرزاند اما هشدار سونامی ... زلزله 6 2 ریشتری اندونزی را لرزاند - رادیکال خبر کوالالامپور – ایرنا – زلزله ای به بزرگی 6.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح جمعه بخش هایی از شرق اندونزی در 'سومباوا' را لرزاند، اما هشدار سونامی صادر نشد. برچسب ها - زلزله اندونزی - عصر ایران عصرایران - زلزله 6 4 ریشتری در منطقه آچه در... غرب اندونزی ... زلزله ای به قدرت ۶ ۴ ریشتر اندونزی را لرزاند. ... مقامات اندونزی روز چهارشنبه اعلام کردند براثر زلزله 6 5

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :