مهلت ثبت نام بیماران خاص برای دریافت یارانه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : اخبار اجتماعی

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از قطع یارانه دارویی بیماران خاص در صورت ثبت نام نکردن در سایت www.samanerefah.ir خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از قطع یارانه دارویی بیماران خاص در صورت ثبت نام نکردن در سایت www.samanerefah.ir خبر داد.

احمد میدری درباره ثبت نام بیماران خاص برای پیشگیری از قطع یارانه دارویی اظهار داشت: در صورتیکه این بیماران در سایتی که معرفی شده است (www.samanerefah.ir) ثبت نام نکنند یارانه دارویی آنان قطع می شود ولی به محض اینکه ثبت نام کنند جریان ادامه یارانه دارویی آنان پابرجا خواهد شد.

میدری درباره مشکل برخی بیماران در روستاها برای ثبت نام اینترنتی توضیح داد: به هر حال اکثر روستاهای کشور ITC روستایی دارند و اینکه غالب این بیماران برای درمان و دریافت دارو به شهرها می آیند و این در حالی است که دو و سه ماه است برای این ثبت نام فرصت داده شده بود.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درباه دلیل ثبت نام جهت پیشگیری از قطع یارانه دارویی پاسخ داد: دلایل مختلفی داشت که مهمترین آن بحث حذف دو دفترچه بودن بیماران است و اینکه برخی بیماران نیز فوت کردند ولی دفترچه آنان مورد استفاده قرار می گیرد.

جزئیات ثبت نام برای پیشگیری از قطع یارانه دارویی

همچنین در این زمینه کاظم میکائیلی - سرپرست دفتر بیمه های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به تسنیم، درباره ثبت نام بیماران خاص برای پیشگیری از قطع یارانه دارویی اظهار داشت: 5 گروه از بیماران از جمله هموفیلی، تالاسمی، دیالیزی، پیوند کلیه و بیماران مبتلا به MS جزو بیماران خاص به حساب می آیند که سالانه از طرف مجلس برای آنها ردیف بودجه در حدود هزار میلیارد تومان تخصیص می یابد تا حمایت های دارویی از آنان صورت پذیرد تا دارویی آنان رایگان و یا با فرانشیز کمتری بتوانند خدمات لازم را دریافت کنند.

سرپرست دفتر بیمه های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره دلیل این طرح توضیح داد: بیماران خاص سه بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی و کمیته امداد بالغ بر 92 درصد دریافت کنندگان این حمایت ها هستند، و پالایش کسانی که دارای دو دفترچه هستند در این طرح اجرا می شود و باید بیماران خاص برای پیشگیری از قطع یارانه دارویی تا 30 آذر در سایت www.samanerefah.ir ثبت نام کنند.

آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای پیشگیری از قطع یارانه دارویی

همچنین در این راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای نیز اعلام کرده بود که بیماران خاص ( هموفیلی، دیالیز، پیوند کلیه، ام اس و تالاسمی ) تحت پوشش سازمان های بیمه سلامت، تامین اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت پیشگیری از قطع یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان آذر ماه سال جاری فرصت ثبت نام در سامانه پنجره واحد بیماران خاص به نشانی www.samanerefah.ir را دارند.

منبع : برترینهاآخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی - مشرق آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی ... امام خمینی(ره) جهت جلوگیری از قطع یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان ... آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی ... آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی ... امام خمینی(ره) جهت جلوگیری از قطع یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان ... آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی ... یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان آذر ماه سال جاری فرصت ثبت نام در ... - برترین ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی تا پایان آذر ماه فرصت ثبت نام دارند. یارانه دارویی بیماران خاص قطع می شود - فردا آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی ... یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان آذر ماه سال جاری فرصت ثبت نام در ... آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای یارانه دارویی آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای یارانه دارویی ... قطع یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان آذر ماه سال جاری فرصت ثبت نام در سامانه پنجره ... تابش کوثر - یارانه دارویی بیماران خاص قطع می شود آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی ... یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان آذر ماه سال جاری فرصت ثبت نام در ... - بازنشر 24 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی تا پایان آذر ماه فرصت ثبت نام دارند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای ... مهلت بیماران خاص برای ثبت نام در سامانه رفاهی - پایگاه اطلاع رسانی دولت مهلت بیماران خاص برای ثبت نام در سامانه رفاهی ... یارانه دارو صرفا" به کسانی تعلق خواهد گرفت که در سامانه یاد شده ثبت نام کرده باشند . لذا این دسته از بیماران محترم برای دریافت خدمات تا پایان آبان ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام ... الف - آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی آخرین مهلت ثبت نام بیماران خاص برای جلوگیری از قطع یارانه دارویی .... من جز بیماران ام اس هستم که برای دریافت دارو ثبت نام کردم و پایانش موفقیت ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :