ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضاییه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-14 دسته : سیاسی

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی ۱۲ پرونده در جلسه صبح امروز این هیأت، خبر داد و گفت که یک مورد شکایت فریدون از کریمی قدوسی به بررسی بیشتر احتیاج پیدا کرد و قرار شد شکایت مربوط به آقای ساداتی نژاد از آقای صادقی به قوه قضائیه ارجاع شود.


خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی ۱۲ پرونده در جلسه صبح امروز این هیأت، خبر داد و گفت که یک مورد شکایت فریدون از کریمی قدوسی به بررسی بیشتر احتیاج پیدا کرد و قرار شد شکایت مربوط به آقای ساداتی نژاد از آقای صادقی به قوه قضائیه ارجاع شود.

محمود صادقیمحمدجواد جمالی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه شنبه) در توضیح جلسه صبح امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، گفت: در این جلسه ۱۲ پرونده مورد بررسی قرار گرفت؛ نخستین مورد مربوط به سه مورد شکایت آقای فریدون از آقای کریمی قدوسی، نماینده مشهد است که دو مورد را هیأت نظارت بر خلاف وظایف نمایندگی تشخیص نداد و یک مورد به بررسی های بیشتر نیاز دارد.

وی افزود: پیش از این شکایت آقای ساداتی نژاد از آقای صادقی مورد بررسی قرار گرفته بود که هیأت نظارت صحبت های آقای صادقی را برخلاف وظایف نمایندگی تشخیص داد، متأسفانه هیأت نتوانست طرفین را به صلح و سازش بکشاند. بنابراین شکایت ایشان از آقای صادقی نماینده تهران به دادگاه فرستاده شد.

منبع : برترینهاگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه خبر داد. ارجاع ۲ پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه - فردا نایب رئیس هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: پرونده شکایت قاضی یاشار سلطانی از محمود صادقی در این هیأت بررسی و اظهارات نماینده تهران درباره ... خبرگزاری تسنیم - پرونده "محمود صادقی" به قوه قضائیه ارجاع شد براساس تصمیم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی پرونده «محمود صادقی» به قوه قضائیه ارجاع شد. ارجاع پرونده محمود صادقی از مجلس به قوه قضائیه - فرارو سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از تصمیم این هیات برای واگذاری موضوع شکایت از صادقی درباره اظهارات وی درخصوص یاشار سلطانی به قوه ... آخرین خبر |ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضاییه ایسنا/ سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی ۱۲ پرونده در جلسه صبح امروز این هیأت، خبر داد و گفت که یک مورد شکایت فریدون از ... ارجاع پرونده صادقی به قوه قضائیه/بررسی بیشتر شکایت فریدون از ... سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی ۱۲ پرونده در جلسه صبح امروز این هیأت، خبر داد و گفت که یک مورد شکایت فریدون از کریمی ... ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضاییه - برترین ها | خبر فارسی ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضاییه. خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی 12 پرونده در جلسه صبح امروز این هیأت، خبر داد و گفت ... سیاسی - ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضاییه ایسنا/ سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی ۱۲ پرونده در جلسه صبح امروز این هیأت، خبر داد و گفت که یک مورد شکایت فریدون از ... پرونده «محمود صادقی» به قوه قضائیه ارجاع شد - آفتاب براساس تصمیم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، پرونده «محمود صادقی» به قوه قضائیه ارجاع شد. ارجاع پرونده به قوه قضائیه - افکارنیوز سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه خبر داد. وی افزود: مواردی شکایتی از آقای صادقی بسیار زیاد است ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :