استفاده مشترک از امکانات کمپ های ایران و ارمنستان هدف اصلی امضای تفاهم نامه

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته : ورزشی

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید یکی از مهمترین اهداف این تفاهم نامه در زمینه تیم های ملی و استفاده متقابل دو کشور از امکانات کمپ های ایران و ارمنستان است.


استفاده مشترک از امکانات کمپ های ایران و ارمنستان هدف اصلی امضای تفاهم نامه

ارمنستان, مهدی تاج, رییس فدراسیون, فوتبال ایران, ایران, کمپ تیم های ملی
به نقل از طاها پخش ؛مهدی تاج – رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به دنبال برگزاری اردوی تیم ملی در ارمنستان و انجام اقدامات اولیه برای عقد تفاهم نامه در خلال برگزاری این اردو روز گذشته با حضور در فدراسیون فوتبال ارمنستان تفاهم نامه همکاری خود را با این فدراسیون به امضا رساندیم.

وی در ادامه بیان کرد: نشست با رئیس فدراسیون بسیار خوب و مفید برگزار شد و بازدیدی هم از کمپ مجهز تیم های ملی این کشور که دارای بالغ بر 8 زمین مناسب و استاندارد و یک هتل مجهز است داشتیم. یکی از مهمترین اهداف این تفاهم نامه در زمینه تیم های ملی و استفاده متقابل دو کشور از امکانات کمپ های ایران و ارمنستان است.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه اظهار داشت: اردوی گذشته تیم ملی و نقل ازات دریافت شده از این اردو ما را بر آن داشت تا در ادامه افزایش ارتباط فدراسیون با سایر کشورها این تفاهم نامه را به امضا برسانیم. البته لازم به توضیح است که با توجه به پیشرفت های ایران در فوتسال و فوتبال ساحلی مقرر شد تا فدراسیون فوتبال ایران نیز در این زمینه همکاری نزدیکی با فدراسیون فوتبال ارمنستان داشته باشد و همچنین از آنجایی که شرایط آب و هوایی در این کشور نسبت به ایران سردتر است، به آنها پیشنهاد دادیم تا از امکانات موجود در جزیره کیش و بندرعباس چه در زمینه فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی بازدید و استفاده کنند.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های سفیر ایران در ارمنستان گفت: طی مدت اقامت بهترین همکاری از سوی سفارت ایران در ایروان انجام شد و مقرر شد تا رئیس فدراسیون ارمنستان در ماه آوریل در ایران حضور یافته و از امکانات فوتبال ایران بازدید کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :