ایران در جام جهانی با کره جنوبی، روسیه و ترکیه هم گروه شد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته : ورزشی

مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی تکواندو در «باکو» برگزار شد و تیم ملی کشورمان با کشورهای کره جنوبی، روسیه و ترکیه در یک گروه قرار دارد.


ایران در جام جهانی با کره جنوبی، روسیه و ترکیه هم گروه شد

تکواندوکاران ایرانی, میزبانی باکو, قرعه کشی رقابت های جهانی, رقابت های جام جهانی تکواندو, حضور ایران در گروه یک, تیم ملی تکواندو
به نقل از طاها پخش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات جام جهانی تکواندو در سال 2016 با حضور 7 تیم برتر دنیا در گروه مردان از صبح فردا (دوشنبه) در «باکو» شروع خواهد شد. آیین مراسم قرعه کشی این رقابت ها ساعتی پیش انجام شد و طی آن تیم ملی تکواندو ایران که در مسابقات قهرمانی دنیا 2015 عنوان نخست را کسب کرد به عنوان سرگروه گروه اول با تیم های کره جنوبی، روسیه و ترکیه در یک گروه قرار گرفت و در گروه دوم نیز تیم های آذربایجان، بلژیک و آمریکا حضور دارند.

با انصراف تیم های مکزیک، ساحل عاج و استرالیا، دو تیم بلژیک و ترکیه جایگزین آنها شدند و مسابقات با حضور 7 تیم پیگیری خواهد شد.

رقابت ها از فردا (دوشنبه) ساعت 9:30 صبح به وقت ایران با مبارزات مرحله مقدماتی شروع می شود و 7 تیم در دو گروه 4 و 3 تیمی مبارزه خواهند کرد و در پایان این رقابت ها دو تیم از گروه اول و دوم به مرحله پس راه پیدا می کنند. پیکارهای مرحله نیمه نهایی و فینال این مسابقات نیز سه شنبه (23 آذرماه) از ساعت 12:30 به وقت ایران شروع می شود.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می کنند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم تعیین می شود. تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه 2 و تیم دوم گروه یک با تیم اول گروه 2 برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می دهند.

فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، بهنام اسبقی، مسعود حجی زواره، سعید رجبی و سیاوش فخرایی و مهدی جلالی ترکیب تیم ملی را در این مسابقات تشکیل می دهند که با توجه به آسیب دیدگی بهنام اسبقی، مهدی جلالی جایگزین وی شد.

هدایت تیم ملی کشورمان برعهده بیژن مقانلو (سرمربی)، علیرضا نصرآزادانی (مربی) و هادی افشار (مربی بدنساز) است.

ایران در مسابقات جام جهانی 2015 موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد.

مسابقات جام جهانی G2 است و به مقام اول، دوم، سوم و پنجم تیمی به ترتیب 20، 12، 7.2 و 4.32 امتیاز تعلق می گیرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :