اجرای برنامه های هفته پژوهش در شادگان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته :

معاون فرماندار شادگان گفت : ۳۰ برنامه متنوع به مناسبت هفته پژوهش در این شهرستان اجرا می شود.

اجرای برنامه های هفته پژوهش در شادگان

هفته, اجرای, برنامه ها, پژوهش, شادگان, خوزستان
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ،نعمت اله آلبوغبیش، معاون فرماندار شادگان اظهار کرد: این برنامه ها به مناسبت هفته پژوهش (۲۱ تا ۲۷ آذرماه) با همکاری دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور، آموزش و پرورش، مرکز آموزش فنی و حرفه ای و حوزه های علمیه برادران و خواهران شادگان در سطح شهرستان اجرا می شود.

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت بسط فرهنگ عمومی و ارتقای کیفیت پژوهش، به بیان اهداف هفته پژوهش پرداخت و ادامه داد: شناسایی و توانمندسازی پژوهشگران و فناوران برتر، تجاری سازی یافته های پژوهشی و فناوری، فراهم کردن فضای همکاری بین پژوهشگران و فناوران، برقراری ارتباط بین مراکز صنعتی و خدماتی با پژوهشگران و نهادینه کردن فرهنگ پژوهشی و فناوری در سطح جامعه از جمله اهداف مهم و اساسی هفته پژوهش هستند.

معاون فرماندار شادگان با اشاره به شعار ملی هفته پژوهش «پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری زیربنای اقتصاد مقاومتی» یادآور شد: پژوهش راه و روش اصلی و اساسی برای پیاده کردن و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

آلبوغبیش در پایان مهمترین برنامه های اجرایی هفته پژوهش در شهرستان شادگان را عنوان و بر لزوم شرکت مسئولان در این مراسم تأکید کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :