بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس از واحدهای صنعتی زرندیه

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته :

رئیس کمیسیون صنایع مجلس و جمعی از اعضای این کمیسیون ازچند واحد تولیدی واقع درشهرک صنعتی مامونیه زرندیه بازدید کردند.

بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس از واحدهای صنعتی زرندیه

اراک, صنعتی, کمیسیون, مجلس
به نقل از خبرنگارطاها پخش از طاها پخش ؛ عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع مجلس و جمعی از اعضای این کمیسیون ازچند واحد تولیدی واقع درشهرک صنعتی مامونیه بازدید کردند .

بازدید از صنایع تولید کابل سینا ،یخچال سازی ، نادی پلاستیک ، اتحاد لنت پیشرو صنعت و کارخانه چوب بستنی واقع در شهرک صنعتی مامونیه از برنامه های اعضای کمیسیون صناعیع مجلس شورای اسلامی بود .

اکبریان رئیس کمیسیون صنایع مجلس در این بازدید ها گفت: پیگیری مشکلات صنعت از وظایف کمیسیون مجلس است که دراین راستا مجلس قانون رفع موانع تولید را تصویب کرده است.

وی گفت: درراستای تحقق اقتصاد مقاومتی بانک ها لازم است همکاری مناسبی با واحد های صنعتی داشته باشند.
معاون امور اقتصادی استانداری مرکزی هم گفت:بنگاهها به امر صادرات توجه داشته باشند چراکه صادرات موجب تدوام بنگاه های تولیدی در دراز مدت خواهد شد.

ظفر افشون افزود : تاکنون 400 میلیارد تومان تسهیلات رونق به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی استان پرداخت شده و روند شناسایی و پرداخت تسهیلات به واحدهای تا پایان سال ادامه دارد.

معاون امور اقتصادی استاندار مرکزی با بیان اینکه مشکلات واحدهای صنعتی استان احصا، شناسایی و دسته بندی شده است، گفت: حضور اعضای کمیسیون صنعت و معدن فرصت بسیار مناسبی است که برای رفع این مشکلات چاره اندیشی شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :