منصوریان گفت نیاز به مربی خارجی ندارد | افتخاری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته : ورزشی

مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید کرد، اظهارات عضو هیئت مدیره این باشگاه فکر علیرضا منصوریان را مشغول کرده است.


خبرگزاری تسنیم: بعد از پایان جلسه امروز (یکشنبه) هم اندیشی سازمان لیگ برتر فوتبال با نمایندگان چهار باشگاه آسیایی و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جلسه خوبی بود. پیشنهاداتی را که داده شد، دریافت کردیم. برنامه فشرده و بیشترین فشار هم روی استقلال است، چون هم درگیر لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. به مهدی تاج گفتیم که دو روز فرصت بدهند تا درباره این برنامه تصمیم گیری کنیم. برنامه ها دست ما نیست و AFC برنامه ریزی کرده است. باید ببینیم راهکاری می توانیم پیدا کنیم تا به سازمان لیگ بدهیم.

استقلال«چهار نماینده حاضر در لیگ قهرمانان آسیا مانند تیم ملی هستند»، وی با بیان این جمله افزود: مسائل دیگر هم از سوی ما در خصوص میزبانی ها مطرح شد. با توجه به اینکه احتمال دارد با تیم های عربستانی روبه رو شویم، این موضوع را به فدراسیون فوتبال سپرده و هر تصمیمی بگیرند، مورد تأیید ما خواهد بود. همچنین بلیت فروشی لیگ قهرمانان آسیا هم به باشگاه ها سپرده شد. قرارداد قبلی بلیت فروشی ها قانونی نبود و مجری آن فرد دیگری از آب در آمد. به همین علت دنبال قرارداد دیگری هستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اظهارات حسن زمانی علیه کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه و اینکه به او اخطاری داده است یا خیر، گفت: امروز نقل ازی به وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس مجمع باشگاه ارائه کردیم. قرار شد که جلسه هیئت مدیره استقلال فردا با حضور آقای سلطانی فر برگزار و مواردی که لازم است به زمانی گفته شود. قرار است به زمانی بگوییم در مسائل فنی ورود نکند و به وظایف خودش برسد. نمی خواهم بگویم به او می خواهیم اخطار بدهیم، اما صحبت هایی که انجام داده، به سود باشگاه نبوده و فکر سرمربی ما را مشغول کرده است. مطمئنم با توجه به وضعیتی که وجود دارد، زمانی در اظهارات خود تجدیدنظر خواهد کرد.

افتخاری در واکنش به اینکه منصوریان هم اعلام کرده زمانی به کادر فنی اضافه شود، گفت: وقتی بحث ها ادامه پیدا کند، کار به اینجا می کشد. خوب شد که من خیلی زود وارد عمل شدم. این موارد را با سلطانی فر مطرح کردم و قرار شد فردا در جلسه هیئت مدیره به او اعلام کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال آیا به دنبال مربی خارجی برای استقلال هستید، تصریح کرد: دنبال مربی خارجی نیستیم، اما به منصوریان گفته بودم که اگر نیاز دارد پیگیر حضور یک مربی خارجی باشیم. امروز هم دوباره از او سؤال پرسیدم که اعلام کرد نیازی به مربی خارجی ندارد و با همین کادر فعلی به کارش ادامه خواهد داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد لیست منصوریان برای نیم فصل دوم گفت: او هنوز لیستی به ما نداده و نظر خاصی هم نداشته است. فردا قرار است در جلسه ای تصمیم گیری لازم صورت بگیرد.

افتخاری در خصوص بدهی های باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: بدهی باشگاه به اشخاص و بخش خصوصی بین 60 تا 70 میلیارد تومان است. بدهی مالیاتی 14 میلیاردی هم بوده که بخشی از آن برای سال های گذشته است.

وی ادامه داد: خیلی از مسائل باعث بدهی باشگاه می شوند. متأسفانه باشگاه ما درآمد حرفه ای ندارد. در فوتبال جهان از بلیت فروشی ها، حق پخش و تبلیغات درآمد کسب می کنند. بلیت فروشی ما مناسب نیست و نمی توانستیم به آن دسترسی داشته باشیم، اما امروز تصمیم گرفتیم که دست خودمان باشد. در مورد حق پخش هم مسائلی هست که ما نمی توانیم ورود کنیم. بنابراین محل درآمد باشگاه از تبلیغات خواهد بود. امسال با دو اسپانسر قرارداد بستیم که بخش زیاد از درآمد باشگاه از تبلیغات به دست آمد. ما پیگیر گزینه سوم هستیم تا مشکل زیاد باشگاه را حل کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآوری کرد: بیشتر بدهی باشگاه هم به گذشته ارتباط دارد. در گذشته تعهداتی داده اند که بدون مطالعه بوده و باید به درآمدهای باشگاه نگاه می کردند. امروز مشکل این بدهی ها برای ما باقی مانده است. باید تصمیم حکومتی در خصوص دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گرفته شود. قرار است نقل ازی تهیه و از طریق دولت یا مجلس کمکی به این دو باشگاه شود.

افتخاری در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه بازیکنانی چون محسن کریمی به دلیل نداشتن زمین مناسب تمرینی مصدوم می شوند، گفت: کریمی در تمرین مصدوم نشده و در مسابقه با آسیب دیدگی روبه رو شده است. زمین شماره دوی آزادی مناسب است و بازیکنان در آنجا تمرین می کنند. فشار روی تیمی مانند استقلال عمده است. هر تیمی مقابل استقلال محکم بازی می کند تا نتیجه بگیرد. به همین دلیل، مصدومیت بازیکنان عمده شده است. قبول دارم که باید بدنسازی خوبی انجام شود تا مصدومی نداشته باشیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :