باشگاه مربی خارجی نیاز ندارد/بدهی های باشگاه مربوط به گذشته است | افتخاری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته : ورزشی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما به دنبال مربی خارجی نیستیم چرا که منصوریان می تواند کارش را پیش ببرد.

افتخاری:باشگاه مربی خارجی نیاز ندارد/بدهی های باشگاه مربوط به گذشته است

نشست هم اندیشی مدیران, سلطانی فر, وزیر ورزش و جوانان, رضا افتخاری, مدیرعامل باشگاه استقلال, علیرضا منصوریان

به نقل از طاها پخش ،سیدرضا افتخاری بعد از پایان نشست هم اندیشی مدیران باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان، بیان کرد: صحبت های خوبی را انجام دادیم و نقطه نظرات لازم را دریافت کردیم. بیشترین فشار روی استقلال است چون هم در جام حذفی و هم در پلی اف آسیا حضور دارد و این ممکن است باعث آسیب دیدگی بازیکنان شود.

وی افزود: ما با تاج صحبت کردیم و برنامه را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا فشار روی تیم استقلال کمتر شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: در مرحله نخست دوست داریم بر طبق برنامه خودمان پیش برویم، اما از طرف دیگر بازی های تیم ملی و برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا دست ما را بسته و لیگ ناخواسته فشرده می شود. سازمان لیگ هم حافظ منافع باشگاه ها است و اعتقاد دارد چهار باشگاهی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند، درست مانند تیم ملی اهمیت دارند. امیدوارم راهکارهای بیشتری ایجاد شود تا مشکلات را حل کنیم.

افتخاری با تأکید بر اینکه بلیت فروشی به باشگاه ها واگذار شد، گفت: این اختیار را به باشگاه ها دادند و قرار شد فدراسیون در این زمینه تصمیم گیری کند تا ما آن را اجرایی کنیم.

وی تصریح کرد: در این زمینه با یک شرکت قرارداد امضا شده بود اما سازمان لیگ و فدراسیون قرارداد بلیت فروشی را با شرکت تنظیم و آن را در اختیار باشگاه ها قرار دهد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اظهارات حسن زمانی و اختلافاتی که بین وی و منصوریان به وجود آمده است، بیان کرد: من امروز یک نقل از کامل به وزیر ورزش ارائه کردم و وی دستور داد که فردا اعضای هیئت مدیره دور هم جمع و در مورد فعالیت مان در هیئت مدیره صحبت کنیم. مقرر شد سلطانی فر به حسن زمانی بگوید که در مسائلی مربوط به کادر فنی دخالت نکرده و در حیطه وظایف خودش انجام وظیفه کند.

افتخاری در خصوص اینکه قرار است فرصتی به زمانی داده شود، افزود: گفتگو ها فکر سرمربی تیم را مشغول می کند و من مطمئن هستم پس از صحبت های وزیر روند اظهارات زمانی تغییر می کند.

وی در ادمه عنوان کرد: من خیلی زود به این مسئله ورود پیدا کردم و مواردی را که مدنظر بود به سلطانی فر منتقل کردم که دیگر این قضیه ادامه پیدا نکند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال نیازمند مربی خارجی است، گفت: ما به دنبال مربی خارجی نیستیم و من امروز به منصوریان گفتم اگر نیازی هست که مربی خارجی اضافه شود، این کار را انجام دهیم که وی مدعی شد نیازی به این موضوع نیست و می تواند کارش را پیش ببرد.

افتخاری در خصوص جذب بازیکنان جدید بیان کرد: تا اینجا اسمی به من داده نشده و نفر خاصی را به من معرفی نکرده اند. فردا هم جلسه داریم و در همین ارتباط بازهم صحبت می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزیر خواستار برگزاری جلسه امروز شده بود، گفت: من خودم به وزارتخانه رفتم و با سلطانی فر صحبت کردم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص بدهی این باشگاه اظهار داشت: بدهی ها رقمی بین 60 تا 70 میلیارد تومان است که البته بخشی از آن مالیاتی است و به سال های قبل برمی گردد. قرار شد جلساتی را با دارایی برگزار کنیم تا به تدریج این بدهی ها صاف شود.

افتخاری تاکید کرد: خیلی مسائل در این بدهی ها تاثیرگذار است، اول اینکه باشگاه ها درآمد حرفه ای ندارند و دوم بحث تبلیغات است که برای باشگاه ها لحاظ نمی شود. بلیت فروشی و حق پخش هم وجود ندارد. اما یکی، دو سال است از طریق تبلیغات به باشگاه ها پول می رسد که قرار شده از این به پس حق بلیت فروشی در اختیار باشگاه ها قرار بگیرد.

وی عنوان کرد:بدهی هایی که امروز می بینید مربوط به گذشته است و همه عقد قراردادها بدون مطالعه صورت گرفته و باشگاه باید نسبت به درآمدش قرارداد ببندد که متأسفانه در فصل گذشته این موضوع موردتوجه قرار نگرفت و الآن مشکل ساز شده است. امروز هم به سلطانی فر گفتم که این مسئله برای ما مشکل زا بوده و نقل از جامعی را به وی ارائه کردم و وزیر قول داد از طریق مجلس و دولت برای دو باشگاه کمک بگیرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص مشکلات زمین تمرین استقلال و گلایه های منصوریان و اینکه محسن کریمی به همین خاطر مصدوم شده، در پایان خاطر نشان کرد: مصدومیت محسن کریمی در بازی با اتفاق افتاد و ربطی به زمین تمرین نداشت همچنین زمین ورزشگاه آزادی از کیفیت خوبی برخوردار است و مشکلی ندارد، ضمن آنکه همه تیم ها با کیفیت و محکم جلوی استقلال بازی می کنند و همین خوب بازی کردن باعث می شود استقلال مصدومان زیادی بدهد، البته قبول دارم اگر تیم خوب بدنسازی شود، این قدر مصدوم نخواهیم داشت.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :