رونمایی از تیزر سریع و خشن 8

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته : فرهنگی و هنری

استودیوی فیلم سازی «یونیورسال پیکچرز» رسما از اسم قسمت هشتم مجموعه فیلم های «سریع و خشن» (Fast & Furious) رونمایی کرده است. رونمایی از اسم قسمت هشتم سریع و خشن هم چنین با تیزری کوتاه همراه شده است.


مجله دیجی کالا: استودیوی فیلم سازی «یونیورسال پیکچرز» رسما از اسم قسمت هشتم مجموعه فیلم های «سریع و خشن» (Fast & Furious) رونمایی کرده است. رونمایی از اسم قسمت هشتم سریع و خشن هم چنین با تیزری کوتاه همراه شده است.

قسمت هشتم مجموعه ی سریع و خشن، The Fate of the Furious یا «سرنوشت خشن» نام گرفته است. نمی دانیم چرا سازندگان فیلم، اسم آن را F8 of the Furious نگذاشته اند. می توانیم در تیزر فیلم، «شارلیز ترون» را هم ببینیم که برای نخستین بار، در مجموعه ی سریع و خشن ایفای نقش می کند. با توجه به نقش ترون در فیلم مد مکس، اسم Fate of the Furiosa هم برای قسمت هشتم سریع و خشن بد به نظر نمی رسد.

در تیزر پانزده ثانیه ای قسمت هشتم سریع و خشن، تا دل تان بخواهد انفجار می بینید. «وین دیزل» و دیگر سازنده های این فیلم، آن را در ابتدا Fast 8 نام گذاری کرده بودند.

قرار است فیلم The Fate of the Furious در روز پانزدهم آوریل سال آینده ی میلادی (۲۶ فروردین ۱۳۹۶) اکران شود. می توانید فردا منتظر تریلر کامل فیلم باشید.

تیزر کوتاه The Fate of the Furious را در ادامه برای تان قرار داده ایم.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید. 


سینمای جهان, بازیگران هالیوودمنبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :