اعطای لوح تقدیر و تندیس به ۸ نفر از برگزیدگان و حمایت کنندگان بخش کشاورزی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته : سیاسی


رییس جمهور روز دوشنبه و در جشن شکرگزاری برداشت محصول با اعطای لوح و تندیس از هشت حمایت کننده و برگزیده بخش کشاورزی تجلیل و قدردانی کرد.

اعطای لوح تقدیر و تندیس به ۸ نفر از برگزیدگان و حمایت کنندگان بخش کشاورزی

رئیس جمهور, مراسم شکرگزاری برداشت محصول, اعطای لوح تقدیر به برگزیدگان کشاورزی, اخبار سیاسی, سالن اجلاس سران
به نقل از طاها پخشطاها پخش حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور روز دوشنبه و در جشن شکرگزاری برداشت محصول با اعطای لوح و تندیس از هشت حمایت کننده و برگزیده بخش کشاورزی تجلیل و قدردانی کرد.

در این مراسم از نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه بعلت حمایت همه جانبه از بخش کشاورزی، طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی بعلت حمایت همه جانبه از کشاورزی و پشتیبانی گسترده در تامین اعتبارات، سیف رییس کل بانک مرکزی بعلت حمایت همه جانبه و بکارگیری توان بانک مرکزی در پشتیبانی ارائه تسهیلات تقدیر ویژه به عمل آمد.

همچنین از حسین نصیری کشاورز گندم کار نمونه برای رعایت و بکارگیری اصول صحیح در کاشت، داشت و برداشت ، حبیب کرنوکار برای تولید ۱۶۸ تن چغندرقند در هکتار و رعایت اصول فنی گیاه و بهره وری آب، مهندس اسفندیاری پور مجری طرح گندم ، سید عارف سیادت تولیدکننده ادوات کشاورزی و گودرز نجفیان رییس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر بعلت پژوهش کاربردی و تولید نهال های سازگار با اقلیم کشور با اعطای تندیس و لوح تقدیر تجلیل شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :