اجرای 9 تئاتر در اولین روز از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته :

در اولین روز از برگزاری جشنواره 9 نمایش در سه سانس برای تماشاگران به اجرا در می آیند.

اجرای 9 تئاتر در اولین روز از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

جشنواره کودک, همدان, تئاتر کودک
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ اجرای نمایش ها در 5 سالن اصلی و سه پلاتو به روی صحنه می روند و نمایش های خیابانی نیز در سه سانس در محوطه مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی اجرا خواهد شد.

همچنین نمایش مرز به کارگردانی و نویسندگی جعفر مهیاری در سه سانس 10، 15 و 17 در سالن اصلی آوینی محصول مشترک ایران و آلمان در مدت 50 دقیقه اجرا می شود.

نمایش های کلوچه های خدا به کارگردانی آرش شریف زاده، گیسوانی برای پرواز به کارگردانی روشنک کریمی و بعد لرزه به کارگردانی محمد اسماعیل زاده به ترتیب در سالن های تئاترشهر، سالن اصلی بوعلی و پلاتو بوعلی به روی صحنه خواهد رفت.

آروزهای کلاف های رنگی نیزعنوان تئاتر لاله مالمیر از تهران است که در رده سنی خردسال در نخستین روز جشنواره در پلاتو عبادی در سه سانس 9، 10 و 11 برای علاقه مندان به تئاتر اجرا می شود.

در سالن فجرهم نمایش خیمه قمرخانوم کاری از بهناز مهدی خواه و همچنین به خاطر مروارید به کارگردانی نساء بخشی در سالن مهدیه به روی صحنه می روند.

در ادامه اجراهای روز اول دو نمایش خیابانی به نام های این همه من و سورپرایز در ساعت های 15 و 16 در محوطه مجتمع آوینی برای علاقمندان تئاتر خیابانی اجرا خواهد شد.

گفتنی است، بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، ٢٢ تا ٢٧ آذر ماه در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :