وحدت و اتحاد مهم ترین کلید واژه حفظ نظام است

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته :

وحدت حاکم در کشور باید تقویت شود.

وحدت و اتحاد مهم ترین کلید واژه حفظ نظام است

واژه, وحدت, کلید, نظام

به نقل از خبرنگارطاها پخش ازطاها پخش ،رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: وحدت و اتحاد مهمترین کلیدواژه حفظ نظام است و باید این وحدت حاکم در کشور تقویت شود، چرا که وحدت یک استراتژی مهم در جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در همایش منادیان وحدت که با حضور سعید جلیلی در سالن اجتماعات شهید عالی برگزار شد، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران یک ودیعه بوده و بزرگ ترین معروف دنیا اسلام امروز در شرایط کنونی حفظ نظام جمهوری اسلامی است.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: وحدت و اتحاد مهم ترین کلیدواژه حفظ نظام است و باید این وحدت حاکم در کشور تقویت شود، چراکه وحدت یک استراتژی مهم در جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه وحدت یک مسئله شعارگونه نیست، بیان کرد: وحدت باید در قلب ها و اندیشه ها باشد نه تنها در نزدیک شدن و به معنای واقعی کلمه در ابتدا باید وحدت را هر کس در جایگاه خودش نشان دهد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه وحدت، بیان کرد: مقام معظم رهبری بارها در بیانات خود توهین به مقدسات دیگر مذاهب را منع کرده و حتی این امر را حرام شرعی اعلام کرده اند و در این بین همه علما و افرادی که مردم از آنها حرف شنوی دارند مسؤولیت دارند تا مردم را نسبت به وقایع روشن کنند و سیاست های نظام و توطئه های دشمن را به مردم نشان دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :