شروع برگزاری جشن های هفته وحدت در گیلان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته :

جشن های وحدت از امروز در نقاط متفاوت گیلان شروع شده است .

شروع برگزاری جشن های هفته وحدت در گیلان

اهل تشیع, ولادت, اهل سنت, میلاد پیامبر, جشن

به نقل از خبرنگار طاها پخش ازطاها پخش ؛مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان امروز در مراسم جشن شروع هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) در مسجد اهل سنت فاروق اعظم اسالم تالش گفت : حفظ وحدت و یکپارچگی امت اسلام از ارکان نظام اسلامی است و باید از این اصل به خوبی محافظت و پاسداری شود.

حجت الاسلام والمسلمین یاری افزود : ایران اسلامی الگوی مناسبی برای حفظ وحدت و زندگی مسالمت آمیز بین مذاهب به ویژه تشیع و اهل سنت است که این امر مدیون دوراندیشی بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و تدابیر رهبر معظم انقلاب است.

وی تلاش دشمنان برای مخدوش کردن چهره اسلام را بیهوده دانست و گفت : استکبار جهانی و صهیونیست ها برای مخدوش کردن چهره اسلام، گروهک های تکفیری به ویژه داعش را پرورش دادند که موج اسلام خواهی مسلمانان جلوی این توطئه دشمنان را گرفته است.

امام جماعت اهل سنت مسجد فاروق اعظم اسالم هم در این مراسم گفت : دشمنان اسلام با دامن زدن به اختلافات قومی و مذهبی بین برادران تشیع و اهل سنت به دنبال اهداف اربابان خود هستند.

حجت الاسلام برزکوهی حضور پرشور برادران و خواهران تشیع و تسنن در جشن های هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام را جلوه ای زیبا از اخوت این برادران دانست.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :