هفته آخرلیگ دسته اول والیبال تعیین کننده

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته :

با درخشش لاستیک بارز ، تکلیف قهرمان نیم فصل به هفته آخر کشیده شد

هفته آخرلیگ دسته اول والیبال تعیین کننده

صدرنشین, والیبال, دسته اول, کرمان, لاستیک بارز
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ، دو تیم والیبال فرش محتشم کاشان و لاستیک بارز کرمان تیم های اول و دوم جدول در حالی در هفته ششم رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور جام ‹‹ شهدای منا›› رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که تیم فرش محتشم کاشان می توانست با پیروزی برابر بارز کرمان در یک هفته به پایان نیم فصل جشن قهرمانی نیم فصل را برگزار کند.

اما در نهایت این تیم با نتیجه 3 بر شکست خورد تا تکلیف قهرمانی نیم فصل به هفته آخر مقابل نماینده دامغان کشیده شود.

بازی دو تیم اول و دوم جدول گروه دوم به قضاوت محمد ابراهیم زاده داور اول و سعید اسماعیلی داور دوم و زیر نظر ناظر فدراسیون محمود حداد از اصفهان شروع شد و بازیکنان لاستیک بارز بایک بازی منطقی موفق شدند این گیم را با نتیجه 25 بر 23 به سود خود به پایان ببرد.

لاستیک بارز با درخشش بازیکنان خودش موفق شد ست دوم را نیز به سود خود به پایان برساند.

تیم فرش محتشم کاشان پس از باخت گیم های اول و دوم در گیم سوم به یکباره متحول شد و گیم سوم را با 10 اختلاف امتیاز و با نتیجه 25 بر 10 به پیروزی برسد و بازی را به گیم چهارم ببرد.

کاشانی ها در گیم چهارم با یک بازی روان موفق شدند این گیم را هم با 10 اختلاف امتیاز و با نتیجه 25 بر 15 به سود خود به پایان ببرند تا سرنوشت ماراتن بازی دو تیم به گیم پنجم کشیده شود.

تیم فرش محتشم کاشان در گیم پنجم نیز طوفانی شروع کرد و در حالیکه با اختلاف 5 امتیاز از حریف خود جلو بود اما به یکباره بازیکنان لاستیک بارز به خود آمدند و توانستند علاوه بر جبران امتیازات در نهایت این گیم را هم با نتیجه 15 بر 13 به پیروزی رسید تا دست به خلق یک شگفتی بزنند.

کاشانی ها با وجود این شکست با 2 امتیاز اختلاف نسبت به بارز کرمان همچنان در صدر جدول باقی ماندند تا تکلیف قهرمانی نیم فصل در هفته آخر مشخص شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :