کلانتری های تهران عمده می شوند

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس پلیس جلوگیری پایتخت اعلام کرد که افزایش کلانتری ها در تهران در دستور کار است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس جلوگیری پایتخت اعلام کرد که افزایش کلانتری ها در تهران در دستور کار است.

سرهنگ رضا بستو در حاشیه اجرای طرح بازداشت سارقان و در جمع خبرنگاران درباره تکلیف کلانتری های شهر ری درصورت جدایی از تهران، گفت: از سال ۸۰ با توجه به کارهای کارشناسی، شهرری یکی از سرکلانتری های تهران محسوب می شود و در بحث کاری ما هیچ تغییری انجام نمی شود و البته اگر شهرری جدا بشود هم خللی در کارهای ما ایجاد نمی شود و بستگی به تناسب جمعیتی، ارتقای کلانتری در آن صورت می گیرد.

رئیس پلیس جلوگیری فاتب گفت: سرکلانتری داریم که بالغ بر دو میلیون جمعیت ساکن دارند، سر کلانتری دوم و چهارم جمعیتش از شهرری بیشتر است و همانطور که گفتم فعلا تصمیمی برای جدا شدن کلانتری ری از تهران نیست.

بستو با بیان اینکه افزایش کلانتری ها باید بر طبق نیازها انجام شود، گفت: باید نیازها را در نظر بگیریم و بر طبق استانداردهای جهانی داریم برای هر هزار نفر جمعیت باید شش پلیس داشته باشیم.

به گفته وی افزایش تعداد کلانتری ها در دستور کار است و انشاالله انجام می شود.

رئیس پلیس جلوگیری پایتخت همچنین درباره وجود کلانتری زنان در تهران نیز اظهار کرد: کلانتری که به صورت ویژه توسط خانم ها اداره شود، نداریم اما در همه کلانتری ها، پلیس خانم و مأمور بدرقه خانم وجود دارد که کارها را انجام می دهد. برنامه ای هم برای راه اندازی کلانتری بانوان نداریم.

رئیس پلیس جلوگیری فاتب درباره پلیس اطفال نیز گفت: اجرای طرح پلیس اطفال با جدیت در داخل کلانتری ها دنبال می شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :