بیش از 500 هنرمند در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته :

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: 550 هنرمند در این دوره از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان حضور کردند.

بیش از 500 هنرمند در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

جشنواره تاتر کودک, همدان, کرمی
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ شهرام کرمی در آیین افتتاحیه بیست وسومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با اشاره به اینکه بیش از 15 سال است که همدان میزبان جشنواره تئاتر کودک را بر عهده دارد افزود: این میزبانی تا 5سال اینده به همدان واگذار شده است.

وی ادامه داد: برنامه های متنوعی در حوزه های متفاوت برای اجرا در طول برگزاری جشنواره در نظر گرفته شده است.

کرمی بعنوان کرد: امیدوار هستیم تلاش هنرمندان برای بچه های همدان اثر گذار باشد و مردم همدان با حضور خود هنرمندان رادر رسیدن به اهداف اموزشی یاری دهند.

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خاطر نشان کرد:14 کشور خارجی برای شرکت در جشنواره حضور دارند و در این جشنواره نیز10 نمایش ازبخش بین الملل به رقابت می پردازند و 2 نمایشنامه مشترک ایران با کشور المان و ایتالیا به روی صحنه خواهد رفت.

گفتنی است، بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، ٢٢ تا ٢٧ آذر ماه در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگارانجشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان - همدان festival-children.ir/fa/ آذر ۸, ۱۳۹۵ توسط روابط عمومی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان ... آخرین نمایش این هنرمند پیشکسوت برای مخاطبان کودک و نوجوان با نام ... نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان ... khabarfarsi.com/u/29630558 - بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در 12 سالن در استان همدان، با حضور 50 ... وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۳ ساعت پیش ... درخشش 11 هنرمند اردبیلی در جشنواره جهانی هنر مقاومت ... پردیس احمدیه، بازیگر نوجوان فیلم لاک قرمز از بین حدود 500 نوجوان برای حضور و ایفای نقش در این اثر انتخاب شده است. الهی تبار: شادی کودکان و پویایی هنر هدف مهم این جشنواره است hamedan.farhang.gov.ir/.../الهی-تبار-شادی-کودکان-و-... ... همدان شادی کودکان و پویایی هنر را هدف مهم جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان دانست. ... رضا فیاضی در این مراسم ضمن تقدیر از هنرمندان و مردم، به مهمانان خارجی به دو زبان ... وی افزود: در حال حاضر هم جشنواره با تب و تاب خوبی اجرا می شود اما باید این شور و شوق بیش از گذشته باشد. ... تعداد کاراکتر باقیمانده: 500 ... جشن صدسالگی تئاتر در همدان برگزار می‌شود - شبکه اطلاع رسانی راه دانا www.dana.ir/.../جشن-صدسالگی-تئاتر-در-همدان-برگز... کرمی اظهار کرد: ٩٦ سال پیش نخستین تئاتر در تبریز برگزار شد که امسال جشن ... ملی بتوان جشنواره‌ تئاتر کودک را بهتر از گذشته و در خور شأن مردم و هنرمندان برگزار کنیم ... وی خاطرنشان کرد: جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، نمایشگاه ... تحولات گسترده در کار نشر/ آثاری ارزشمند با حضور بیش از 500 ناشر ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :