جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای مثبت برای استان دارد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته :

جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای مثبت برای استان داردجانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای مثبت برای استان دارد.

جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای مثبت برای استان دارد

تئاتر, نوجوان, کودک, جشنواره, همدان
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ نشست مشترک کمیته حراست، کمیته امر به معروف و نهی از منکر و جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

جواد بیات، جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این نشست گفت: جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای خوب و مثبت برای استان دارد.

مهدی زین العابدینی، مسئول کمیته حراست جشنواره نیز در این نشست گفت: همکاران این کمیته ها باید با رفتار و برخورد درست خود در جشنواره در جهت معرفی ارزش های اخلاقی و دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی به مهمانان جشنواره تلاش می کنند.

حسین رستمی، مسئول کمیته امر به معروف و نهی از منکر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان نیز در ادامه این نشست گفت: کمیته امر به معروف هم دوش با سایر کمیته هایی اجرایی جشنواره در راستای فرهنگ سازی و تعمیق فرهنگ والایی ایرانی اسلامی با استفاده از روش های اقناعی و اسلامی تلاش می کند.

وی افزود: با کمک تئاتر و زبان هنر می توان در جهت ارتقای اعتلای فرهنگی، اجتماعی، و هنری جامعه موثرگام برداشت و ارزش های اخلاقی را با زبان هنر که زبانی ماندگار و تاثیر گذار است معرفی کرد.

مسئول کمیته امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در فرهنگ اسلامی، مانند جریان خون در رگ های یک پیکر است، اظهار داشت: رعایت امر به معروف و نهی از منکر توسط همه افراد جامعه، مورد توجه است.

رستمی، فلسفه وجودی امر به معروف و نهی از منکر را احیای ارزش های اسلامی جامعه دانست و بیان کرد: خداوند در قرآن کریم، بهترین قابلیت امت اسلامی را انجام امر به معروف و نهی از منکر دانسته است.

منبع : باشگاه خبرنگارانجانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر: جشنواره بین المللی تئاتر ... khabarfarsi.com/u/29621089 - جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر: جشنواره بین المللی تئاتر کودک . ... بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای مثبت برای استان دارد. کارگاه حس زبان بدن، تکنیک هایی برای خلاقیت در همدان www.yjc.ir/.../کارگاه-حس-زبان-بدن-تکنیک-هایی-برا... بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از امروز ٢٢ ... جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای مثبت برای استان دارد. اجرای 11 نمایش صحنه ای و تئاتر خیابانی در جشنواره بین المللی همدان ... bistnist.com/.../اجرای-11-نمایش-صحنه-ای-و-تئاتر-خیا... گفتنی است بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، ... جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ره آوردهای مثبت برای استان دارد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :