حمله تروریستی بزدلانه قاهره را بشدت محکوم می کنیم | ملک سلمان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : بین الملل

پادشاه عربستان سعودی، حمله تروریستی در نزدیک کلیسای مسیحیان مصری در قاهره را محکوم کرد.

ملک سلمان: حمله تروریستی بزدلانه قاهره را بشدت محکوم می کنیم

سیسی, بی ثباتی, محکوم کردن, بین الملل, رئیس جمهور مصر, عربستان, انفجار قاهره, ملک سلمان, قربانیان انفجار, ابراز همدردی
به نقل از طاها پخش به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان، پادشاه این کشور اعلام کرد ریاض از مصر و مردم آن بر ضد هر تلاش و اقدامی برای ایجاد بی ثباتی و نامنی در این کشور حمایت می کند.

«ملک سلمان بن عبد العزیز» با ارسال پیامی برای عبد الفتاح سیسی، رئیس جمهور مصر، انفجار تروریستی روز یکشنبه در کلیسای قبطی ها در قاهره را که به کشته و زخمی شدن ده ها نفر منجر شد، به وی تسلیت گفت.

وی در این پیام گفت: «ما این حمله تروریستی بزدلانه را به شدت محکوم می کنیم».

پادشاه عربستان افزود ریاض در کنار مصر و مردم آن است و از تلاش های آنان برای مقابله با کسانی که می خواهند این کشور را نامن و بی ثبات کنند، حمایت می کند.

ملک سلمان در این پیام از طرف مردم و دولت عربستان کشته و زخمی شدن ده ها نفر بر اثر حمله تروریستی روز یکشنبه در قاهره را به دولت، مردم و خانواده قربانیان این حادثه تسلیت گفت.

محمد بن نایف بن عبد العزیز، ولیعهد، و محمد بن سلمان بن عبدالعزیز، جانشین ولیعهد عربستان، نیز با ارسال پیام های جداگانه برای عبدالفتاح سیسی انفجار تروریستی دو روز پیش در قاهره را محکوم و با وی ابراز همدردی کردند.

منبع : باشگاه خبرنگارانملک سلمان: حمله تروریستی بزدلانه قاهره را بشدت محکوم می‌کنیم | باشگاه ... khabarone.ir/.../ملک-سلمان:-حمله-تروریستی-بزدلانه-... پادشاه عربستان سعودی، حمله تروریستی در نزدیک کلیسای مسیحیان مصری در قاهره را محکوم کرد. ملک سلمان به السیسی تسلیت گفت - روزنامه دنیای اقتصاد donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/1144085/ خانه / سایت خوان / ملک سلمان به السیسی تسلیت گفت ... وقوع انفجار تروریستی در کلیسای جامع المرقسیه در قاهره را به رئیس جمهور این کشور تسلیت گفت. ... این اقدام تروریستی بزدلانه را به شدت محکوم کرده و تأکید می‌کنیم که ... ملک سلمان» انفجار قاهره را با یک روز تأخیر به السیسی تسلیت گفت www.ghatreh.com/.../ ملک-سلمان»-انفجار-قاهره-روز-... پادشاه عربستان با یک روز تأخیر وقوع انفجار تروریستی در کلیسای جامع المرقسیه در ... این اقدام تروریستی بزدلانه را به شدت محکوم کرده و تأکید می کنیم که عربستان در کنار ... کرملین آمریکا را عامل افزایش حمله های داعش دانست ... "ملک سلمان" انفجار قاهره را با یک روز تأخیر به السیسی تسلیت گفت tnews.ir/news/ada175909936.html "ملک سلمان" انفجار قاهره را با یک روز تأخیر به السیسی تسلیت گفت ... این اقدام تروریستی بزدلانه را به شدت محکوم کرده و تأکید می کنیم که ... Fars News Agency : «ملک سلمان» انفجار قاهره را با یک روز تأخیر به ... www.farsnews.com/printable.php?nn... «ملک سلمان» انفجار قاهره را با یک روز تأخیر به السیسی تسلیت گفت ... این اقدام تروریستی بزدلانه را به شدت محکوم کرده و تأکید می‌کنیم که ... تسلیت با تاخیر ملک سلمان به السیسی baznashr24.com/.../تسلیت+با+تاخیر+ملک+سلمان+ب... پادشاه عربستان با یک روز تأخیر وقوع انفجار تروریستی در کلیسای جامع المرقسیه ... یک روز بعد از انفجار مرگبار در کلیسای جامع المرقسیه قاهره، «سلمان بن عبدال. ... این اقدام تروریستی بزدلانه را به شدت محکوم کرده و تأکید می‌کنیم که عربستان .... چرا داعش به «تدمر» حمله کرد · دونده روس: رویای ورزشکاران نابود شد ... وب سایت رسمی آخرین خبر | «ملک سلمان» انفجار قاهره را با يک روز تأخير ... akharinkhabar.ir/world/3145709 «ملک سلمان» انفجار قاهره را با يک روز تأخير به السيسي تسليت گفت ... اين اقدام تروريستي بزدلانه را به شدت محکوم کرده و تأکيد مي‌کنيم که ... سازمان غذا و دارو: نصب چراغ راهنما روی محصولات غذایی jadidtarinha.net/.../سازمان+غذا+و+دارو+نصب+چراغ+راهنم... بر همین اساس از صنعت غذایی کشور تشکر می‌کنیم. .... تله کابین · جودا و اکبر 321 · ملک سلمان: حمله تروریستی بزدلانه قاهره را بشدت محکوم می‌کنیم ... تأخیر ملک سلمان در تسلیت انفجار قاهره - نشرنامه nashrname.ir/news/detail?id...ملک+سلمان+در...قاهره پادشاه عربستان با یک روز تأخیر وقوع انفجار تروریستی در کلیسای جامع ... این اقدام تروریستی بزدلانه را به شدت محکوم کرده و تأکید می‌کنیم که ... بازداشت 4 مظنون حادثه تروریستی کلیسای قاهره | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29637431 - "ملک سلمان" انفجار قاهره را با یک روز تأخیر به السیسی تسلیت گفت ... سفارت آمریکا در قاهره اعلام کرد: حمله به کلیسای کاتولیک در خیابان عباسیه مصر را محکوم می کند، ... شورای امنیت و عفو بین الملل نیز به شدت حمله تروریستی پست و بزدلانه را که در کلیسای جامع ... گردنبندهای بزرگ خود را چطور استفاده کنیم؟

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :