پیش بینی بارش باران و برف برای پایان هفته جاری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته :

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش باران و برف در نقاط متفاوت استان برای پایان هفته جاری و هفته آینده خبر داد.


پیش بینی بارش باران و برف برای پایان هفته جاری

هواشناسی, شهرکرد, چهارمحال و بختیاری, بارش برف و باران
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ مهرداد قطره گفت: از اواخر وقت فردا چهارشنبه و روز پنج شنبه این هفته در مناطق متفاوت استان به شکل پراکنده و به صورت متمرکز در منطقه غرب استان، بارش برف و باران پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: همچنین برای هفته آینده انتظار روزهای پربارشی در استان داریم که در جبران کمبود بارندگی ها تا حدی موثر خواهد بود.

قطره سامانی با اشاره به بارش 137 میلیمتری از ابتدای سال زراعی جاری در استان و افزایش 13 درصدی میانگین این میزان در مقایسه با سال گذشته اضافه کرد: میانگین بارندگی های استان در این مدت در مقایسه با میانگین بلند مدت دوره مشابه هم 6 درصد افزایش داشته است.

منبع : باشگاه خبرنگارانایرنا - ادامه بارش برف و باران در گیلان تا پایان هفته جاری www8.irna.ir/fa/News/82316606/ رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از ادامه بارش مخلوط برف و باران در استان تا پایان هفته جاری خبر داد. ایرنا - ادامه بارش برف و باران در گیلان تا پایان هفته www8.irna.ir/gilan/fa/News/82316619/ رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از ادامه بارش مخلوط برف و باران در استان تا پایان هفته جاری خبر داد. هواشناسی گیلان فورکا guilanforeca.ir/ پیش بینی وضعیت جوی استان گیلان ، مازندران و گلستان ، پیش بینی بلند مدت هوای ... پنجشنبه » ابری همراه با کاهش شدید دما بارش باران و برف یا در بعضی از مناطق احتمال برف و ... برف و باران در راه سواحل . ... تحلیل الگوی امشب برای آخر هفته جاری هواشناسي - ایسنا isna.ir/tag/هواشناسي بارش باران و برف در تهران از فردا / احتمال آبگرفتگی در گیلان و مازندران ... پیش‌بینی افزایش حجم ترافیک پایتخت در روزهای پایانی هفته ... آغاز جمع آوری معتادان از هفته جاری برخی از مهمترین سرخط‌های خبری اداره اخبار اجتماعی ایسنا در روز شنبه بود. پیش بینی بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29612788 - ... از پیش بینی بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری در اواخر هفته جاری خبر داد. ... وی در پایان گفت: دریا امروز و فردا به صورت موج کوتاه پیش بینی می شود. بارش برف و باران در گیلان تا پایان هفته آینده ادامه دارد | دمادم damadam.ir › اخبار › رشت رویایی › دسته‌بندی نشده رشت رویایی- سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از ادامه بارش مخلوط برف و باران در استان تا پایان هفته جاری خبر داد. پیش بینی هفتگی - هواشناسی کاسپین caspianweather.ir/cat/1 از روز دوشنبه کاهش دما در سواحل دریای کاسپین رخ خواهد داد و تا آخر هفته روند کاهش دما .... از اواخر این روز برای شهرهای شمالی خراسان شمالی بارش برف پراکنده پیش بینی میشود. ... شدت بارش باران برای غربو جنوب غرب استان گیلان طی 30 ساعت آینده وطی 48 .... توضیح پیش بینی :اواخر هفته جاری یا اوایل هفته آینده موجی که از مدتها قبل ... دسته‌بندی پیش بینی وضعیت هوا - آب و هوای ایران iranclimate.ir/category/پیش-بینی-وضعیت-هوا همانطور که در بخش های قبلی به آن اشاره شد، به نظر می رسد از نیمه دوم هفته جاری نزدیک ... طی این مدت سبب ریز برف و باران بر روی شمال غرب، غرب، جنوب غرب، سواحل دریا خزر، ... برچسب‌ها: بارش، برف، توده هوای سرد، سامانه ناپایدار، هوای سرد روسی، پیش بینی .... نقشه های هواشناسی و آینده نگری نشان می دهند که طی هفته جاری تا روزهای پایانی ... پیش بینی بارش برف و کاهش دما در پایان هفته/ باغداران مراقب یخ زدگی ... www.ghatreh.com/.../پیش-بینی-بارش-برف-کاهش-دما... پیش بینی بارش برف و کاهش دما در پایان هفته/ باغداران مراقب یخ ... اواخر وقت گاهی بارش باران و برف و مه پیش بینی می شود و از جمعه با کاهش دما نیز ... سازمان هواشناسی www.khabaronline.ir/tags/2764/سازمان-هواشناسی تسنیم نوشت: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به روند کاهش ... روز آینده را اعلام کرد و گفت: در روز پنجشنبه 18 آذر بارش باران و برف برای سواحل دریای ... البرز، وضعیت کیفی هوای کرج در صبح پنجشنبه یازدهم آذر جاری را ناسالم برای همه ... کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به سیستم قطبی که هفته گذشته نیمه ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :