عرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته :

مرکبات مازندران از امروز بدون واسطه در تهران عرضه می شود.

عرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت

بازار تهران, مرکبات مازندران, پرتقال شمال, ساری, عرضه بی واسطه

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، حسنخیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: با هماهنگی های انجام شده با سازمان میادین پایتخت بیش از 20 غرفه در تهران برای عرضه مستقیم مرکبات مازندران اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه اتحادیه باغداران مازندران مرکبات تولیدی استان را با قیمت های مناسب در اختیار شهروندان تهرانی قرار می دهد، افزود: کمیته ای در استان روزانه روند ارسال مرکبات را رصد می کنند.

خیریانپور گفت: طرح ذخیره سازی بیش از 40 هزار تن پرتقال نیز در آینده نزدیک در استان اغاز می شود و باغداران در این طرح می توانند مرکبات سالم خود را بسیار بالاتر از قیمت فعلی تحویل دهند .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران از تصویب 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره و 300 میلیارد ریال کمک بلا عوض برای خرید تضمینی پرتقال آسیب دیده با قیمت هر کیلوگرم 550 تومان خبر داد وافزود: پیش بینی می شود حدود یک و نیم میلیون تن پرتقال استان که هیچ آسیبی از سرما ندید و ویژگی ماندگاری بالا دارد ذخیره شود .

وقوع برف و یخبندان اوایل ماه جاری حدود 250 تا 300 هزار تن پرتقال و سردرختی باغداران استان را از بین برد.

مازندران با تولید سالانه 2 و نیم میلیون تن مرکبات مقام نخست تولید این محصول در کشور را دارد.

منبع : باشگاه خبرنگارانعرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../عرضه-بی-واسطه-مرکبات-مازندران-در-پا... مرکبات مازندران از امروز بدون واسطه در تهران عرضه می شود. عرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت - اخبار فارسی - Shafaqna monitor.shafaqna.com/FA/IR/7454058 عرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت. ... عرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت. مرکبات مازندران از امروز بدون واسطه در تهران عرضه می شود. مطلب در سایت ... مرکبات مازندران بدون واسطه در 20 غرفه در تهران عرضه می‌شود | ایرنا | خبروان khabarone.ir/.../مرکبات-مازندران-بدون-واسطه-در-20-غ... به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور به آغاز طرح عرضه مستقیم مرکبات در کلان شهرها بویژه تهران اشاره کرد و افزود ... مرکبات مازندران بدون واسطه در 20 غرفه در تهران عرضه می شود - دانلود فیلم www.shabakema.com/news/news/75764 به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور به آغاز طرح عرضه مستقیم مرکبات در کلان شهرها بویژه تهران اشاره کرد و افزود : پس از هماهنگی ... ایرنا - سرگردانی باغداران و فرصت طلبی واسطه ها در بازار مرکبات مازندران www.irna.ir/fa/News/82326501/ واسطه های بازار مرکبات مازندران بر خلاف اظهارات کارشناسی، برای کاهش و تعیین ... استان بویژه قائمشهر به عنوان پایتخت مرکبات مازندران ،بابل ، جویبار و ... بر بی اثر بودن یخ زدگی روی مرکبات صحیح هم باشد، به دلیل عرضه زیاد و ... افتتاح جایگاه امحاء زباله بیمارستانی درشهرستان لیکک | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29668671 - عرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه ... عرضه پرتقال - مرکبات ایرانی www.iraniancitrus.com/fa/control/.../عرضه%20پرتقا... عرضه پرتقال داراب در تهران را با قیمت مناسب از ما بخواهید. ... عرضه مستقیم و بدون واسطه پرتقال خونی با قیمت باور نکردنی را از ما بخواهید. ... مازندران قطب تولید و عرضه مرکبات از جمله انواع پرتقال به شمار می رود که می توان با خرید عمده این .... خرید بی واسطه پرتقال محلی شهسواری، یکی از بهترین مزایایی است که در عرضه ی مستقیم ... میوه و تره بار استان مازندران - فروش و پخش مرکبات مازندران mazandmorak.blogfa.com/.../فروش-و-پخش-مرکبات-ما... فروش و پخش انواع مرکبات مازندران و ارسال به اقصی نقاط ایران. بی واسطه - با قیمت مناسب. حاجی : متخصص در امر باغداری - 09119249414. تلفن هماهنگی تهران ... افتتاح نمایشگاه هنری نقاشی و گرافیک دانشجویان در محمودآباد 94.182.146.44/.../افتتاح-نمایشگاه-هنری-نقاشی-و-گ... گروه : مازندران » ساری ... با موضوع طبیعت بی جان و طبیعت با نگاه رئالیستی و انتظاعی برای بازدید ... عرضه بی واسطه مرکبات مازندران در پایتخت. ورشکستگی باغ داران مرکبات؛ پيدا کنيد پرتقال فروش را! - صبحانه ... sobhanehonline.com/.../ورشکستگی-باغ-داران-مرکبا... "هاشم سياهکلي"ديگر واسطه مرکبات در مازندران هم مي گويد: ما محصول ... وي تصريح مي کند: هم اکنون ميوه در کلان شهرهايي مثل تهران و کرج که به مازندران نزديک ترند از ... وي تاکيد مي کند: چنين شرايطي سبب بي رونقي باغ داري مرکبات در ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :