داعش بینی یک مرد سوری را برید (فیلم18 )

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : بین الملل

گروه تروریستی داعش در یکی از جنایات وحشیانه خود در سوریه، بینی یک شهروند سوری را برید.

داعش بینی یک مرد سوری را برید+ (فیلم18+)

سوری, آزادی حلب, بینی, غذا خوردن, بین الملل, نوشیدن, گروه های ترویستی, جنایات داعش, داعش, ارعاب مردم, تنفس کردن, تروریست, حلب
به نقل از طاها پخش به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، گروه تروریستی داعش برای ارعاب مردم، جنایت های بسیاری را در حلب مرتکب شده است.

عناصر گروه تروریستی داعش در یکی از این جنایت ها، بینی یکی از اهالی حلب را بریده است.

این شهروند سوری با اشاره به جنایت های داعش، می گوید که اکنون با مشکلات تنفسی مواجه شده و غذا خوردن و نوشیدن برایش دشوار شده است.

عناصر گروه تروریستی داعش همچنین با تخریب بیمارستان ها و از بین بردن تجهیزات بیمارستانی، اهالی حلب را با مشکلات بهداشتی و درمانی بسیاری مواجه کرده اند.

با آزادی حلب، در روزهای آینده واقعیت های بیشتری از جنایت های داعش و دیگر گروه های مسلح در حلب فاش خواهد شد، و رسوایی های بیشتری برای حامیان بین المللی گروه های تروریستی در سوریه رقم خواهد خورد.لینک دانلود

منبع : باشگاه خبرنگارانداعش بینی یک مرد سوری را برید + (فیلم18+) – بیست نیست bistnist.com/.../داعش-بینی-یک-مرد-سوری-را-برید-فی... گروه تروریستی داعش در یکی از جنایات وحشیانه خود در سوریه، بینی یک شهروند سوری را برید. داعش بینی یک مرد سوری را برید+ (فیلم18+) | سحرنیوز www.saharnews.org/داعش-بینی-یک-مرد-سوری-را-بر... به نقل از سحرنیوز در اخبار بین الملل : گروه تروریستی داعش در یکی از جنایات وحشیانه خود در سوریه، بینی یک شهروند سوری را برید. به گزارش ... باشگاه خبرنگاران جوان - داعش بینی یک مرد سوری را برید+ (فیلم18+) ... sahebkhabar.ir/.../داعش-بینی-یک-مرد-سوری-را-برید-... گروه تروریستی داعش در یکی از جنایات وحشیانه خود در سوریه، بینی یک شهروند سوری را برید. داعش بینی یک مرد سوری را برید+ (فیلم18+) - تفسیر نیوز www.tafsir-news.ir/.../داعش+بینی+یک+مرد+سوری+را+... گروه تروریستی داعش در یکی از جنایات وحشیانه خود در سوریه، بینی یک شهروند سوری را برید. به گزارش گروه بین‌. داعش بینی یک مرد سوری را برید فیلم18 - رادیکال خبر www.radicalkhabar.ir/search/?...داعش+بینی+یک+مرد+... گروه تروریستی داعش در یکی از جنایات وحشیانه خود در سوریه، بینی یک شهروند سوری را برید. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه ... داعش بینی یک مرد سوری را برید+ (فیلم18+) jadidtarinha.net/.../داعش+بینی+یک+مرد+سوری+را+بر... گروه تروریستی داعش در یکی از جنایات وحشیانه خود در سوریه، بینی یک شهروند سوری را برید. به گزارش گروه بین‌. داعش، بینی یکی از اهالی حلب را سر برید +18 vagnews.ir/news/93293 این شهروند سوری با اشاره به جنایتهای داعش، می گوید که اکنون با مشکلات تنفسی مواجه شده و غذا خوردن و نوشیدن برای. ... داعش بینی یک مرد سوری را برید+ (فیلم18+). داعش بینی مرد سوری رابرید+فیلم | گروه تروریستی موسوم به - قطره www.ghatreh.com/.../داعش-بینی-مرد-سوری-رابرید-ف... فیلم بریدن بینی یک مرد سوری توسط داعش · پیش بینی وضعیت آب و ... گروه تروریستی موسوم به داعش ، بینی یکی از اهالی حلب در سوریه را برید.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :