بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته :

معاون دادستان مشهد از رفع تصرف 69 هکتار زمین و معدن انتهای بلوار دلاوران خبر داد.

بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش

دادستان, مشهد, رفع تصرف, خراسان رضوی, معدن

به نقل از طاها پخش از طاها پخش قاضی محمد بخشی محبی گفت: کوهی که در انتهای بلوار دلاوران واقع شده و بلوار نماز از میان آن می گذشت در واقع ملکی به ارزش بالغ بر هزار میلیارد تومان بود که با اعلام مراجع نظارتی مجوز های آن بدون ضابطه قانونی در اختیار یکی از شهروندان قرار گرفته بود.

وی افزود: این امر همواره مورد اعتراض مردم و دوست داران محیط زیست بود و از سال های گذشته بارها شکایات متعدد با عناوین مختلف از جمله مزاحمت و تخریب محیط زیست بر علیه بهره بردار مطرح شده بود.

معاون دادستان مشهدگفت: این موضوع و شکایات در کمیسیون بند 20 شهرداری مطرح شد اما زمانی منتج به نتیجه شد که شورای حفظ حقوق بیت المال به موضوع ورود پیدا کرد و با بررسی مساله ضمن ابطال مجوزهای صادره ونهایتا سلب صلاحیت بهره برداری از آن، آن را در اختیار راه و شهرسازی قرار داد تا چالش های ایجاد شده بر سر این موضوع به پایان برسد.

قاضی بخشی محبی افزود: این معدن چالش های فراوانی را ایجاد کرده بود بطوری که حتی اجرای پروژه بلوار نماز را نیز با مشکل مواجه ساخته بطوری که حتی در مقطعی شهرداری قصد داشت برای ادامه مسیر و أجازه طرح میلیاردها تومان به این بهره بردار بدهد.

وی تصریح کرد: این معدن با درخواست های مردم و کمک آنها رفع تصرف شد و امیدواریم به نفع همین مردم نیز تبدیل به فضای سبز شود و راه و شهرسازی به پاس داشت همت و پیگیری مردم، بهترین نحوه استفاده از این اراضی ارزشمند به نفع مردم را مشخص کند.

منبع : باشگاه خبرنگارانبازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29669564 - بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش. معاون دادستان مشهد از رفع تصرف 69 هکتار زمین و معدن انتهای بلوار دلاوران خبر داد. با دوستان خود به اشتراک بگذارید. معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش برگشت | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29679621 - معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش برگشت. ایلنا: معاون دادستان مشهد از رفع تصرف 69 هکتار زمین و معدن انتهای بلوار دلاوران خبر داد. سایت های دیگر. باشگاه خبرنگاران. معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش برگشت - خبرگزاری برنا www.bornanews.ir/.../493263-معدن-هکتاری-به-مالک-ا... معاون دادستان مشهد از رفع تصرف 69 هکتار زمین و معدن انتهای بلوار دلاوران خبر داد. معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش برگشت - خبرهای نیشابور https://neyshabur.info/.../معدن-69-هکتاری-به-مالک-اص... معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش برگشت. 3 دقیقه پیش خبرهای ... خراسان رضوی 0. معاون دادستان مشهد از رفع تصرف 69 هکتار زمین و معدن انتهای بلوار دلاوران خبر داد ... بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش - آکا www.akairan.com/.../news2016121313205065471.ht... معاون دادستان مشهد از رفع تصرف 69 هکتار زمین و معدن انتهای بلوار دلاوران خبر داد. بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش - باشگاه خبرنگاران - سرخط www.sarkhat.com/fa/news/142143213/ بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش. معاون دادستان مشهد از رفع تصرف 69 هکتار زمین و معدن انتهای بلوار دلاوران خبر داد. به گزارش گروه استان ... «ناخواسته» نوروز اکران می‌شود | باشگاه خبرنگاران | خبروان khabarone.ir/news/.../«ناخواسته»-نوروز-اکران-می‌شود فیلم «ناخواسته» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، نوروز امسال در گروه ... تهران بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش سفر گردشگران خارجی به ... برگزاری یازدهمین دوره مسابقه های قرآن کریم | باشگاه خبرنگاران | خبروان khabarone.ir/.../برگزاری-یازدهمین-دوره-مسابقه-های-قر... به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛در این مراسم 200 ... بازگشت معدن 69 هکتاری به مالک اصلی اش سفر گردشگران خارجی به ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :