عذرخواهی محمود صادقی مانع از تعقیب او نیست

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : سیاسی

دادستان تهران از احضار 11 نفر در رابطه با پرونده موسوم به حقوق های نجومی تا به امروز خبر داد و تاکید کرد: که دولت تاکنون نقل ازی را به دستگاه قضایی در رابطه با حقوق های نجومی ارسال نکرده است و دادستانی تهران برای ارائه نقل از دیوان محاسبات و سایر نهادهای مرتبط فرصت یک ماهه به آن ها داد ولی الآن بعد از گذشت این مهلت، تنها سازمان اطلاعات سپاه و سازمان بازرسی نقل از های خود را ارسال کرده اند.


خبرگزاری ایسنا: دادستان تهران از احضار 11 نفر در رابطه با پرونده موسوم به حقوق های نجومی تا به امروز خبر داد و تاکید کرد: که دولت تاکنون نقل ازی را به دستگاه قضایی در رابطه با حقوق های نجومی ارسال نکرده است و دادستانی تهران برای ارائه نقل از دیوان محاسبات و سایر نهادهای مرتبط فرصت یک ماهه به آن ها داد ولی الآن بعد از گذشت این مهلت، تنها سازمان اطلاعات سپاه و سازمان بازرسی نقل از های خود را ارسال کرده اند.

محمود صادقی, حقوقبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، بیستمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اجرای احکام، روز دوشنبه بیست ودوم آذر با حضور معاونان دادستان، سرپرستان نواحی دادسرای تهران، سرپرستان دوایر نظارت زندان ها و قضات اجرای احکام چند ناحیه از دادسرای تهران، به ریاست عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران برگزار شد.

دادستان تهران با تبریک میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و با یادآوری برخی رویدادهای مهم کشور و اظهار این که از ابتدای انقلاب تاکنون اقدامات خصم آمیز دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران در ابعاد و سطوح متفاوت ادامه داشته است، اظهار داشت: این دشمنی ها گاه با شیوه نظامی، در شکل براندازی و یا با اعمال تحریم اقتصادی همراه بوده و یکی از شیوه های کنونی دشمن، دامن زدن به نارضایتی ها و برخی اعتراضات است.

جعفری دولت آبادی گفت: دشمن فکر می کند که با تمرکز بر برخی اعتراضات صنفی، کارگری و امثالهم می تواند زمینه های مقابله با نظام را فراهم کند و از ابتدای انقلاب تا به امروز سعی کرده از طریق این گونه تحرکات اهداف خود را پیگیری نماید.

وی با تقسیم بندی اعتراض ها و نارضایتی ها برای تاثیرگذاری بر روی اذهان و افکار مردم یا افعال و رفتارها افزود: دشمن تصور می کند که برخی از نارضایتی ها در افکار و اذهان مردم تاثیر گذار است و به عبارتی اعتقادی و فکری است، مثل این که می گویند در ایران با فکر منتقد مبارزه می شود و محکومان اعتقادی وجود دارد.

دادستان تهران با بیان این که برخی از نارضایتی ها مرتبط با افعال، رفتار و عملکرد مسؤولان است، در تبیین این روش تصریح کرد: عده ای سعی می کنند این رفتارها را فراگیر کرده، توسعه داده و اگر اعتراضی می شود، به سایر زمینه ها و صنف ها تعمیم داده می شود و آن را تاثیرگذار جلوه می دهند.

جعفری در ادامه خاطرنشان کرد: آن ها برای پیشبرد اهداف خود در تلاش اند که علاوه بر دایمی کردن اعتراض ها، آن را به سمت عموم جامعه پیش برده؛ به آن ها عمق بخشیده و در همه سطوح مطرح کنند.

وی ادامه داد: دشمن سعی می کند این نارضایتی ها اثر بخش شود؛ چرا که اعتراض ها و نارضایتی به معنای مخالفت و به منزله براندازی نیست منتهی عده ای در تلاش برای موثر جلوه دادن آنها می باشند.

دادستان تهران با برملا کردن نقشه دشمن در سیاسی جلوه دادن اعتراض ها اظهار کرد: عده ای تلاش می کند هر تجمع و یا اعتراض را سیاسی و مقابله با نظام جلوه دهند و به این نحوه بر موج برخی نارضایتی ها سوار شوند.

جعفری دولت آبادی به بیان مصداقی در این زمینه پرداخت و گفت: به عنوان مثال وقتی یک خودکشی یا قتلی رخ می دهد، بوق های رسانه ای به فضاسازی در مورد آن می پردازند تا با موج سواری بر روی اتفاقات، اهداف خود را پیاده کنند.

دادستان تهران با اعلام این که چنین هجمه هایی کاملاً مدیریت شده است و هدف نهایی آن ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی است، مقابله با این اهداف شوم را مستلزم هوشیاری و آگاهی مردم و مسؤولین در عقیم گذاردن ترفندهای دشمنان دانست.

وی با طرح این سؤال که چرا عده ای به اعتراض ها و نارضایتی ها امید بسته اند، در پاسخ گفت: از ابتدای انقلاب تا کنون دشمنان انقلاب راه های زیادی را امتحان کرده اند حتی در سال 88 سعی کردند اقداماتی را برای براندازی نظام انجام دهند ولی بازهم موفق نشدند؛ به همین علت و بعد از ناکامی، تلاش های خود را به حوزه نارضایتی و اعتراضات معطوف کرده اند.

دادستان تهران در تحلیل اهداف دشمنان انقلاب در این زمینه، به نقشه آن ها برای افزایش فشارهای اقتصادی، سلب اعتماد مردم نسبت به مسؤولین نظام و مشوش کردن افکار عمومی اشاره کرد و یادآور شد: دشمن در تلاش است فشارهای اقتصادی را روی مردم زیادتر کند تا مردم خسته شوند در حالی که این تحلیل کاملا اشتباه است؛ چراکه مردم ایران در همه این سال ها در برابر انواع سختی ها و فشارها مقاومت کرده و سال هاست که مشکلات ناشی از تحریم ها را تحمل می کنند؛

دکتر جعفری دولت آبادی با بیان این که عده ای در تلاش اند تا اعتماد مردم نسبت به مسؤولان نظام را سلب یا کم کنند، این موضوع را برگرفته از تاثیرگذاری نظام اسلامی ایران در دنیا و منطقه دانست و گفت: نظام اسلامی ایران تنها نظامی است که حرف های جدید برای بشریت دارد و توانسته است افکار عمومی را جلب کند، در دنیا سوم به خصوص نسبت به مظلومان و مستضعفان اثرگذاری داشته و در منطقه قدرت خود را به نمایش گذاشته است.

وی برنامه ریزی برای هجمه به قوه قضائیه را در راستای تشویش اذهان مردم و افکار عمومی دانست و با بی سابقه دانستن تخریب های اخیر علیه دستگاه قضایی افزود: در قضیه حساب های قوه قضائیه چه موج سنگینی را به راه انداختند، که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سابقه نداشته، این گونه به قوه قضائیه هجمه کنند و روشن است که این اقدامات در جایی برنامه ریزی و مدیریت می شود.

دادستان تهران گفت: مگر قوه قضائیه چه کرده است که اینگونه در داخل و خارج به آن هجمه وارد می کنند، و طبیعی است که برای رسیدن به اهدافشان برای مردم تردید ایجاد کنند.

جعفری دولت آبادی با بیان این که دشمنان انقلاب اسلامی همه راه ها را رفته و شکست خورده اند و الآن می خواهند اعتماد مردم را از نظام اسلامی سلب کنند و آن را ناکارآمد نشان دهند، بر ضرورت هشیاری مردم و مسؤولان در برابر این هجمه ها تاکید کرد و افزود: باید هوشیار بود و نباید فریب این حربه ها را خورد و تحت تأثیر اخبار دروغین قرار گرفت.

وی هوشیاری مردم و عملکرد مناسب مسوولان را زمینه ساز عقیم ماندن این گونه هجمه ها دانست و با انتقاد از عملکرد برخی مسوولان و افرادی که با اظهارات کذب و بی مبنا، موجبات تشویش اذهان عموم و سلب اعتماد مردم نسبت به قوای سه گانه را فراهم می نمایند، افزود: امروزه عده ای می خواهند در قالب افشاگری و آشکارسازی، اهداف خود را عملی نماید لذا باید هوشیار باشیم و به ویژه با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری، از انتشار اخبار کذب و درج مطالب موهن که ذهن مردم را در برابر سوال های بزرگ قرار می دهد، خودداری شود.

وی با بیان این که امروز صدها ماهواره فارسی زبان و هزاران سایت علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام می کنند، ایستادگی در برابر امواج هجمه ها و تخریب ها را نشانه قوت نظام اسلامی دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران بیش از 30 سال است که در برابر امواج تخریبی ایستاده است، اما مدل جدید تخریب ها و هجمه ها به مدد فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و با ادعای افشاگری علیه مسؤولان نظام صورت می گیرد.

دادستان تهران افزود: امروز فضاسازی های خبری به لحاظ قدرت، پس و سرعت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گسترده تر شده است؛ زیرا در گذشته برای انتشار اخبار باید به صورت شفاهی یا مکتوب و با تاخیر اقدام می شد اما امروزه در کمتر از ثانیه اخبار دروغین منتشر و در شبکه های اجتماعی و یا سایت های خبری باز نشر می شود.

جعفری دولت آبادی با تاکید بر این که نباید اخبار دروغ را باز نشر داد، گفت: دشمنان تلاش دارند با سوار شدن بر موج تخریب در فضای مجازی، به تدریج در افکار مردم تاثیر گذارند تا آن ها را با این سوال مواجه سازند که نکند در پرده پنهان سیاست ناگفته هایی وجود داشته باشد.

وی تخریب های اخیر علیه قوه قضائیه را نشات گرفته از این برنامه ریزی دانست و ادامه داد: همه این اقدامات برای این بود تا افکار عمومی را به هم بریزند، ذهن مردم را در برابر سوال های بزرگ قرار دهند، و اعتماد مردم از مسؤولان سلب گردد و نهایتا نتیجه بگیرند که این ها ناشی از آثار عملکرد برخی مسؤولان نظام اسلامی است.

جعفری دولت آبادی با بیان این که در موضوع حساب های قوه قضائیه برخی در سایه جوسازهای دروغین به خطا رفتند، گفت: آنقدر تبلیغات می کنند که همه سطوح مردم را درگیر نمایند. لذا باید اطلاعات درست را به دیگران منتقل کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید با فساد مبارزه شود؛ اما این به آن معنا نیست که پایه های نظامی را که امام راحل (ره) ایجاد کرد، به دست خود سست کنیم.

تشریح آخرین حالت پرونده حقوق های نجومی موضوع دیگری بود که دادستان تهران در این جلسه به آن پرداخت. وی با تاکید دوباره بر این که دولت تاکنون نقل ازی را به دستگاه قضایی در رابطه با حقوق های نجومی ارسال نکرده است، گفت: دادستانی تهران برای ارائه نقل از دیوان محاسبات و سایر نهادهای مرتبط فرصت یک ماهه به آن ها داد و حتی به کم کاری هم متهم شد، ولی الآن بعد از گذشت این مهلت، تنها سازمان اطلاعات سپاه و سازمان بازرسی نقل از های خود را ارسال کرده اند.

دادستان تهران از احضار 11 نفر در این پرونده تا به امروز خبر داد و با ارائه خلاصه پرونده این مدیران نجومی بگیر، دریافتی آن ها را 60، 57، 55، 50، 55، 42، 34، 33، 27، 26، 20  میلیون تومان اعلام کرد و افزود: بر طبق اقدامات دادسرا، ده نفر از افراد احضار شده یک میلیارد و چهارصد و هشتاد میلیون تومان وجوه را مسترد کرده اند.

جعفری دولت آبادی با بیان این که در نقل از های ارائه شده حقوق های بالاتری از مبالغ مذکور وجود دارد، ادامه داد: پس از این که دیوان محاسبات و دولت و وزارت اطلاعات نقل از های خود را ارسال نکردند و سازمان بازرسی فهرستی به دادسرای تهران ارائه داد، احضارها در این آغاز شده و تحقیقات از افراد با جدیت ادامه دارد.

وی پیگیری موضوع حقوق های نجومی را در راستای مطالبه مردم دانست و تصریح کرد: مردم نمی توانند بپذیرند وقتی که هنوز برخی کمتر از یک میلیون تومان حقوق می گیرند، چگونه یک مسؤول 60 میلیون تومان حقوق دریافت کند و پس هم عنوان می شود که این پرداخت ها مطابق مقررات بوده است.

جعفری دولت آبادی افزود: با کسانی که بر خلاف حق، و یا با سندسازی از چند منبع یا برخلاف مقررات، حقوق های کلان گرفته اند برخورد خواهد شد.

وی در تشریح آخرین حالت پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران، از احضار 30 نفر در این پرونده خبر داد و گفت: در این پرونده برخی کارمند بوده و برخی دارای مسؤولیت در شهرداری تهران هستند و با تحقیق از همه افراد با توجه به تحقیقات و نوع اقدامات آن ها، اتخاذ تصمیم خواهد شد.

دادستان تهران با بیان این که به این پرونده با سرعت و دقت رسیدگی خواهد شد و وجوه تخفیف داده شده به کسانی که استحقاق نداشته اند، باید مسترد گردد، افزود: بعضاً واگذاری های دیگری نیز از سوی شهرداری تهران انجام شده که از آن جمله پرونده یکی از اعضای شورای شهر است که، ملکی با موقعیت تجاری و اداری در قالب انجمن خیریه واگذار شده است.

دادستان تهران به بیان برخی از مستندات این پرونده پرداخت و تصریح کرد: یکی از کارمندان شهرداری که از وی تحقیق شده، در تحقیقات اعلام کرده به علت مستاجر بودن از شهرداری ملکی با 17 سال قدمت، بدون آسانسور و در طبقه سوم در منطقه فلکه دوم تهران پارس با سی درصد تخفیف دریافت کرده است. فرد دیگری که در شهرداری سمت دارد، ادعا کرده که یک واحد مسکونی در منطقه 22 داشته که بعد از رایزنی با شهرداری، ملکی با متراژ 443 متر با تخفیف در اختیار او قرار گرفته است. یا فرد دیگری که از کارمندان شهرداری است، اعلام کرده در سال 1390 یک واحد آپارتمان با 10 درصد تخفیف به او واگذار شده است.

جعفری دولت آبادی ادامه داد: به فرد دیگری از طریق تعاونی 200 میلیون تومان وجه نقد پرداخت شده است. هم چنین به یکی از کارمندان شهرداری که مستاجر بوده است.

دادستان تهران افزود: هم چنین ورزشکاری که نام او در لیست واگذاری املاک قرار دارد، عنوان کرده که به موجب مصوبه شورای شهر 200 میلیون تومان به وی تخفیف داده شده است.

جعفری دولت آبادی اظهار کرد: خانمی عنوان کرده که پس از فوت همسرش، به شهردار مراجعه کرد و خانه ای تحویل دادند و در حال حاضر ماهی 900 هزار تومان مستمری دریافت می کند و به دستور شهردار سابق تهران واحد مسکونی واگذار شده است.

وی تاکید کرد: در این پرونده با عاملان و هم چنین با کسانی که به ناحق املاکی گرفته اند و یا از تخفیف های غیرمتعارف برخوردار شده باشند برخورد می شود و پول ها بعد گرفته خواهد شد و این که از روز اول عنوان می شد که نباید آبروی افراد ریخته می شد، به این علت است که در این پرونده موارد مختلفی وجود دارد که در واگذاری املاک فرایند یکسانی ندارد.

دادستان تهران با بیان این که دستگاه قضایی نباید از هیاهو بترسد، گفت: قوه قضائیه باید به مر قانون عمل کند و از همه افراد مورد نظر تحقیق کرده و در پرونده املاک واگذاری شده کارشناسی مجدد خواهد شد و با متخلفان برخورد خواهد شد تا مردم مطمئن شوند که قوه قضائیه از متخلف و حرام خوار دفاع نمی کند.

جعفری دولت آبادی از آمادگی قوه قضائیه برای برخورد با معضل فروش پایان نامه ها خبر داد و با اعلام این که در برخورد با متخلفان با خلا قانونی مواجه نیستیم، از وزارت علوم و دانشگاه ها خواست که برای مقابله با این موضوع که برای قدرت علمی کشور نامناسب است، نقل از های خود را به دادستانی تهران ارسال کنند.

وی درج اخبار علیه جمهوری اسلامی ایران در برخی مجلات معتبر علمی را مناسب ندانست و خطاب به مسوولان وزارت علوم و دانشگاه ها اظهار داشت: دادستانی تهران آمادگی مقابله با متخلفان را دارد؛ کسانی که با مخدوش نمودن حیثیت علمی کشور بدون این که حتی یک سطر پایان نامه بنویسند، مدرک می گیرند؛ اما موفقیت در مبارزه با چنین جرایمی و پاک کردن این لکه ننگ از ساحت علمی کشور، منوط به همکاری دستگاه های اجرایی و پلیس است.

دادستان تهران به موضوع مواد مخدر و روان گردان نیز پرداخت. وی با خاطر نشان نمودن این که امروزه مواد مخدر و روان گردان به عنوان یکی از مهم ترین آسیب های اجتماعی کشور است، به آمار یک شعبه از دادسرای انقلاب تهران اشاره نمود و با ذکر این که صرفاً در هفت پرونده شعبه هشتم این دادسرا، 500 کیلوگرم تریاک، 210 کیلوگرم حشیش، 12 کیلوگرم شیشه و 4 کیلوگرم هرویین کشف شده است، ضرب این ارقام را به عنوان نمونه ای از پرونده های یک شعبه، در کل شعب دادسرای تهران و در سطح کشور، موید حجم عظیم مواد مخدر و روان گردان دانست و افزود: توجه مسوولان به آسیب مواد مخدر، تعداد معتادان، معتادان متجاهر، نقش دستگاه های اجرایی در مقابله با این معضل و جلوگیری از آن، ضروری است و به ویژه باید به استان های شرقی کشور که در مسیر ترانزیت مواد مخدر هستند، توجه خاص شود.

جعفری دولت آبادی با بیان این که نباید به علت مسئله اعدام محکومان مواد مخدر، اصل مبارزه با مواد افیونی فراموش شود از خزائی معاون خود خواست که نقل از ها را به صورت ماهانه ارائه کند تا به مسؤولان منتصویر شود.

جعفری دولت آبادی بر ضرورت عملکرد دستگاه ها در حوزه مواد مخدر و روان گردان تاکید نمود وی با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت تمام دستگاه ها در جلوگیری از این آسیب و مقابله با آن، در اهمیت موضوع افزود: امروزه ریشه بسیاری از طلاق ها و سرقت ها، اعتیاد است و لذا رفع این معضل مستلزم همکاری تمامی دستگاه های مرتبط است.

دادستان تهران در رابطه با آخرین حالت پرونده محمود صادقی، از ارسال نقل ازی مبسوطی در این زمینه به ریاست محترم مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: این نقل از متضمن 15 اتهام برای نماینده مجلس شامل 8 شاکی خصوصی و 7 فقره اعلام جرم عمومی است.

وی خاطرنشان کرد: دادستانی در رابطه با قسمتی از اظهارات نامبرده در تهران و در شیراز نیز اعلام جرم کرده است.

جعفری دولت آبادی از جمله به اظهارات و اقدامات محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی پیرامون حساب های قوه قضاییه و بعد از احضار توسط دادسرای تهران، پیرامون عملکرد دادستانی و بازپرس اشاره نمود و با رد برخی ادعاها مبنی بر این که دادسرا هشت شاکی خصوصی برای او تراشیده است، اظهار داشت: نامبرده دارای هشت شاکی خصوصی بوده و هفت فقره جرم عمومی علیه نامبرده اعلام شده است و این نماینده مجلس به جای تمکین از قانون، به کرات حرف های نامناسبی زده است؛ به گونه ای که حتی فراکسیون امید که نامبرده عضو آن می باشد، از وی انتقاد نموده است.

وی از جمله به اظهار محمود صادقی مبنی بر این که: «در سال 60 قانون اساسی با شهید بهشتی به گور رفت (تسنیم- 15 آذر 1395)» اشاره نمود و با طرح این سوال از صادقی که «شما هم اکنون بر طبق همین قانون اساسی به مجلس آمده اید، افزود: این حرف که «فساد الان از زمان شاه بیشتر است» قابل قبول نیست.

دادستان تهران با انتقاد از صادقی که بر موج مظلوم نمایی سوار شده و ادعا می کند که «ما سوال کردیم، اما شبانه بازداشت شدیم»، اظهار داشت مصونیت نمایندگان مجلس با ارتکاب جرم ملازمه ندارد و ضمن رد مصونیت مطلق برای نمایندگان، افزود: با عدم تمکین صادقی از دستور قضایی، بازپرس موظف به اقدام به جلب بود؛ همان گونه که در خصوص دیگر متهمان عمل می شود.

جعفری دولت آبادی خاطرنشان کرد؛ چرا نماینده مجلس شورای باید حرف هایی بزند و سبعد عذرخواهی کند.

وی این عذرخواهی را مانع از تعقیب صادقی ندانست و با اشاره به ارتباط و مناسبات خوب قوه قضاییه و دادستانی تهران با مجلس شورای اسلامی طی سال های اخیر، اظهار داشت: اهانت به بازپرس و قضات و اظهاراتی که جنبه محرمانه دارد، دور از شان نمایندگی است.

دادستان تهران در ادامه گفت ارسال نقل از پرونده های اتهامی محمود صادقی به همراه مستندات آن برای رییس محترم مجلس با این هدف بود که جناب آقای دکتر لاریجانی و نمایندگان محترم مجلس به مظلومیت قوه قضاییه پی ببرند و بدانند که اقدامات مجرمانه او تا چه حد بوده و چگونه با درج اشعاری در توئیتر خود نسبت به قضات کشور توهین نموده است.

وی با تاکید بر این که قوه قضائیه بر استحکام روابط قوا پای بند است، اظهار کرد: به هم ریختن انسجام قوا به نفع کشور نیست؛ اما چرا برخی بر حرف های بی مبنا اصرار می ورزند و پس هم عذرخواهی می کنند، محل تعجب است.

منبع : برترینهااعلام جرم علیه محمود صادقی بابت سخنانش در شیراز و تهران / عذرخواهی او ... damadam.ir › اخبار › روز پلاس › دسته‌بندی نشده اعلام جرم علیه محمود صادقی بابت سخنانش در شیراز و تهران / عذرخواهی او مانع از تعقیب وی نیست. کانال تلگرام دمادم. جهت خواندن و پیگیری اخبار منتخب روز ایران و جهان ... عذرخواهی محمود صادقی مانع از تعقیب او نیست - اخبار فارسی - Shafaqna monitor.shafaqna.com/FA/IR/7461497 عذرخواهی محمود صادقی مانع از تعقیب او نیست. دادستان تهران از احضار 11 نفر در رابطه با پرونده موسوم به حقوق‌های نجومی تا به امروز خبر داد و تاکید کرد: که دولت تاکنون ... عذرخواهی محمود صادقی مانع از تعقیب او نیست / دادستان تهران از احضار 11 ... wwwkhabar.ir/10799689 دادستان تهران از احضار 11 نفر در رابطه با پرونده موسوم به حقوق‌های نجومی تا به امروز خبر داد و تاکید کرد: که دولت تاکنون گزارشی را به دستگاه قضایی... عذرخواهی محمود صادقی مانع از تعقیب او نیست khandehsara.ir/.../عذرخواهی-محمود-صادقی-مانع-از-تعقی... دادستان تهران از احضار 11 نفر در رابطه با پرونده موسوم به حقوق‌های نجومی تا به امروز خبر داد و تاکید کرد: که دولت تاکنون گزارشی را به دستگاه ... 11 نفر در پرونده حقوق‌های نجومی احضار شده‌اند/عذرخواهی محمود صادقی مانع از ... cofekhabar.ir/news/351543 11 نفر در پرونده حقوق‌های نجومی احضار شده‌اند/عذرخواهی محمود صادقی مانع از تعقیب او نیست. [unable to retrieve full-text content]دادستان تهران از احضار 11 نفر در رابطه ... در پرونده حقوق‌های نجومی یازده نفر احضار شده‌اند/ عذرخواهی صادقی مانع از ... www.mashreghnews.ir/.../در-پرونده-حقوق‌های-نجومی-یا... در پرونده حقوق‌های نجومی یازده نفر احضار شده‌اند/ عذرخواهی صادقی مانع از تعقیب وی نیست .... دادستان تهران افزود: هم‌چنین ورزشکاری که نام او در لیست واگذاری املاک ... دادستان تهران در رابطه با آخرین وضعیت پرونده محمود صادقی، از ارسال ... 11 نفر در پرونده حقوق های نجومی احضار شده اند/عذرخواهی محمود صادقی مانع از khabarfarsi.com/u/29700250 - 11 نفر در پرونده حقوق های نجومی احضار شده اند/عذرخواهی محمود صادقی مانع از .... در همه جا، به ما کمک کرده است اما به معنی آن نیست دو نماینده حرف بی ربط یا دروغ می گویند .... او ضمن ارائه توضیحاتی درباره حقوق نمایندگان مجلس، اعلام کرد: از ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :