توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : ورزشی

به نظر می رسد لیونل مسی در مورد ضعف های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است.


ورزش سه: بارسلونا در فصل جاری در لالیگا شرایط خیلی خوبی ندارد و 6 امتیاز از رقیب سنتی خود کمتر دارد و بسیاری از کارشناسان، ضعف در بعضی از پست ها را علت اصلی این نتایج می دانند.

توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا

بارسلونا

"دون بالون" ادعا می کند که مسی در جلسه ای که با سران بارسلونا داشته است تاکید کرده که پس از جدایی دنی آلوز، این تیم در پست دفاع راست کمی مشکل دارد و باید تقویت شود.

همچنین مسی معتقد است پس از جدایی ژاوی از بارسا، اینیستا در میانه میدان تنها است و باید هافبکی در حد و اندازه های ژاوی برای بارسا جذب شود. او همچنین پاکو آلکاسر را در سطح بارسا نمی داند و معتقد است باید مهاجم بهتری به جای او در رختکن بارسا باشد.

منبع : برترینهاتوصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا :: ورزش سه www.varzesh3.com/.../توصیه-های-لیونل-مسی-برای-... به نظر می رسد لیونل مسی در مورد ضعف های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است. توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا : تبریز فوتبال نیوز www.tfnews.ir/postfoot.php?...توصیه-های-لیونل-مسی... همچنین مسی معتقد است بعد از جدایی ژاوی از بارسا، اینیستا در میانه میدان تنها است و باید هافبکی در حد و اندازه های ژاوی برای بارسا جذب شود. او همچنین ... اخبار پارسیک - توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا news.parseek.ir/Url/?id=13347532 به نظر می رسد لیونل مسی در مورد ضعف های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است. توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا. توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا ! | بارسانیوز barcanews.org/post/60342/ بارسلونا در فصل جاری در لالیگا شرایط خیلی خوبی ندارد و 6 امتیاز از رقیب سنتی خود کمتر دارد و بسیاری از کارشناسان، ضعف در بعضی از پست ها را دلیل اصلی این ... توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا - مگیتو magito.ir › ورزشی › فوتبال › لالیگا به نظر می رسد لیونل مسی در مورد ضعف های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است. sport.tv3.ir-توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا sport.tv3.ir/.../توصیه-های-لیونل-مسی-برای-تقویت-ب... به نظر می رسد لیونل مسی در مورد ضعف های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است. توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا - دیلی خبر ایران dailykhabariran.ir/news/220392 توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا. به نظر می رسد لیونل مسی در مورد ضعف های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است. توصیه‌های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا | ورزش سه | خبروان khabarone.ir/.../توصیه‌های-لیونل-مسی-برای-تقویت-... به نظر می‌رسد لیونل مسی در مورد ضعف‌های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است. توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا - خبر famu.ir/news/121548 n \n کد خبر: 1379789/42 زمان: 20:19 1395/09/23 \n \n. توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا www.ordup.org/.../توصیه%20های%20لیونل%20مسی... توصیه های لیونل مسی برای تقویت بارسلونا. به نظر می رسد لیونل مسی در مورد ضعف های ترکیب بارسلونا با مدیران این تیم صحبت کرده است. به گزارش "ورزش سه"، ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :