امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : مجازی

با این مصوبه امکان تجمیع کلیه پرداخت ها به مدیران دستگاه های دولتی فراهم شده است.

به نقل از طاها پخش ،در راستای پاسخگویی به مطالبه عمومی در قضیه فیش های حقوقی نجومی مدیران، کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در جلسه 21 آذر ماه 1395، بند الحاقی به لایحه برنامه ششم توسعه درباره این موضوع را به تصویب رساند. در تبصره 5 این بند، دولت مکلف به راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا به مدیران دستگاه های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده 4 قانون محاسبات عمومی و کلیه اشخاص حقوقی و وابسته تابعه آنها و ایجاد امکان دسترسی به این سامانه برای نهادهای نظارتی و عموم مردم، شده است.

امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد

مدیران دولتی, دستگاه های دولتی, فیش های حقوقی, حقوق ومزایا

راه اندازی این سامانه، نه تنها گام موثری در انسجام بخشی پرداخت ها و انضباط مالی در بخش های دولتی و عمومی است بلکه می تواند ضربه مهلکی که در قضیه فیش های حقوقی نجومی به اعتماد مردم به نظام وارد شد را جبران نماید زیرا به معنای تغییر رویکرد نظارتی از «نظارت متمرکز» به «نظارت عمومی و مردمی» است. انتشار عمومی حقوق و مزایای مدیران، سال هاست که در بیش از 50 کشور اجرا می شود و توانسته تا حد بسیار زیادی جلوی فساد در این بخش را بگیرد.

امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد


منبع: نود اقتصادی

منبع : باشگاه خبرنگارانخبرگزاری تسنیم - امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران ... https://www.tasnimnews.com/.../امکان-دسترسی-عمومی-... ... دولتی را راه‌اندازی کند. امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد. شناسه خبر: 1267156 سرویس: رسانه ها. ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳. فیش حقوقی ... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی با این مصوبه امکان تجمیع کلیه پرداخت‌ها به مدیران دستگاه‌های دولتی فراهم شده است. امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد tasna.ir/site-users-link.php?id=2728905 به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،در راستای پاسخگویی به مطالبه عمومی در قضیه فیش‌های حقوقی نجومی مدیران، کمیسیون تلفیق مجلس ... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد ... khabarpu.com/k.php?u... به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، در راستای پاسخگویی به مطالبه عمومی در قضیه فیش‌های حقوقی نجومی مدیران، کمیسیون تلفیق مجلس ... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق مدیران فراهم شد baznashr24.com/.../امکان+دسترسی+عمومی+به+اطلاعات... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق مدیران فراهم شد ... در تبصره 5 این بند، دولت مکلف به راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا به مدیران دستگاه‌های ... پرداخت‌ها و انضباط مالی در بخش های دولتی و عمومی است بلکه می‌تواند ضربه مهلکی که در ... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق مدیران فراهم شد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29698273 - امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق مدیران فراهم شد. با این مصوبه امکان تجمیع کلیه پرداخت ها به مدیران دستگاه های دولتی فراهم شده .... در این طرح آمده است هرگونه پرداخت و دریافت حقوق و مزایا بیش از سقف مقرر، در حکم تصرف غیرقانونی در اموال دولتی ... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد - آکا www.akairan.com/.../news201612131940494123.htm... با این مصوبه امکان تجمیع کلیه پرداخت ها به مدیران دستگاه های دولتی فراهم شده است. امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد / با ... wwwkhabar.ir/10797923 با این مصوبه امکان تجمیع کلیه پرداخت‌ها به مدیران دستگاه‌های دولتی فراهم شده است. امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق مدیران فراهم شد bakhabarshoo.com/.../امکان-دسترسی-عمومی-به-اطلاعا... ... مصوبه امکان تجمیع کلیه پرداخت‌ها به مدیران دستگاه‌های دولتی فراهم شده است. ... خانه --> اخبار سیاسی--> امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق مدیران فراهم شد .... انتشار عمومی حقوق و مزایای مدیران، سال‌هاست که در بیش از 50 کشور اجرا ... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد avvalkhabar.ir/.../امکان_دسترسی_عمومی_به_اطلاعات_... با این مصوبه امکان تجمیع کلیه پرداخت‌ها به مدیران ... ... امکان دسترسی عمومی به اطلاعات حقوق و مزایای مدیران دولتی فراهم شد. زمان دریافت خبر : سه ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :