دستگیر 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ ک ک

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : بین الملل

آنکارا در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام همدستی با اعضای حزب کارگران کردستان ترکیه دستگیر کرده است.


دستگیر 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ ک ک

پ ک ک, بین الملل, حزب کارگران کردستان ترکیه, انفجار استانبول, اتهام ارتباط با پ ک ک, بازداشت 568 نفر در ترکیه
به نقل از طاها پخش به نقل از رویترز، مقامات ترکیه ای در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام ارتباط با «پ ک ک»، حزب کارگران کردستان این کشور، دستگیر کرده اند.

در انفجار تروریستی شنبه شب ترکیه، 44 نفر کشته و 150 نفر زخمی شدند. این انفجارها که به گروه های کُرد نسبت داده شده است در خارج از استادیوم فوتبال استانبول رخ داد.

منبع : باشگاه خبرنگارانبازداشت 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ‌ک‌ک - باشگاه خبرنگاران ... www.yjc.ir/.../بازداشت-568-نفر-در-ترکیه-به-اتهام-ار... آنکارا در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام همدستی با اعضای حزب کارگران کردستان ترکیه بازداشت کرده است. دستگیری 568 مظنون به ارتباط با پ‌ک‌ک در ترکیه - سایت خبری ... www.tabnak.ir › صفحه نخست › بين‌الملل دولت ترکیه در ادامه پاکسازی نهادهای مختلف از مخالفان اردوغان، 568 نفر را ... دستگیری 568 مظنون به ارتباط با پ‌ک‌ک در ترکیه ... ویدیوها و صوت هایی از تکرار یک اتهام درباره ناطق نوری / پاسخ قهرمانی که به حذف از المپیک به خاطر الناز ... بازداشت 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ ک ک tnews.ir/news/94de75978807.html به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، مقامات ترکیه ای در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام ارتباط با «پ ک ک»، حزب ... وزارت کشور ترکیه از دستگیری 568 نفر به اتهامات تروریستی خبر داد www.shia-news.com/.../وزارت-کشور-ترکیه-از-دستگ... به گزارش «شیعه نیوز»، این تعداد افراد طی دور روز اخیر و در ارتباط با اقدام ... ک در شبکه های اجتماعی و هفت نفر دیگر نیز به اتهام عضویت در گروه های ... خواستار معرفی تروریست ها و منتسبان گروه پ.ک.ک به ماموران پلیس ترکیه شد. بازداشت 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ ک ک | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29695191 - بازداشت 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ ک ک. آنکارا در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام همدستی با اعضای حزب کارگران کردستان ترکیه بازداشت کرده است. بازداشت 568 نفر در ترکيه به اتهام ارتباط با پ‌ک‌ک - آخرین خبر akharinkhabar.ir/world/3147901 به گزارش رويترز، مقامات ترکيه‌اي در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام ارتباط با «پ‌ک‌ک»، حزب کارگران کردستان اين کشور، بازداشت کرده‌اند. وزارت کشور ترکیه: دستگیری 568 نفر به اتهامات تروریستی - عصر ایران www.asriran.com › صفحه نخست › بین الملل به گزارش ایرنا، این تعداد افراد طی دور روز اخیر و در ارتباط با اقدام تروریستی اخیر در ... ک در شبکه های اجتماعی و هفت نفر دیگر نیز به اتهام عضویت در گروه های ... معرفی تروریست ها و منتسبان گروه پ.ک.ک به ماموران پلیس ترکیه شد. بازداشت 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ‌ک‌ک bakhabarshoo.com/.../بازداشت-568-نفر-در-ترکیه-ب... به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، مقامات ترکیه‌ای در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام ارتباط با «پ‌ک‌ک»، حزب ... ایرنا - وزارت کشور ترکیه از دستگیری 568 نفر به اتهامات تروریستی ... www.irna.ir/qom/fa/News/82345658/ ک در شبکه های اجتماعی و هفت نفر دیگر نیز به اتهام عضویت در گروه های تروریستی و فعالیت به ... تاکید بر مبارزه جدی با اقدامات تروریستی، خواستار معرفی تروریست ها و منتسبان گروه پ. ... ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir بازداشت 568 نفر در ترکیه به اتهام ارتباط با پ ک ک - رادیکال خبر www.radicalkhabar.ir/search/?...بازداشت+568+نفر... به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، مقامات ترکیه‌ای در دو روز گذشته، 568 نفر را به اتهام ارتباط با «پ‌ک‌ک»، حزب کارگران کرد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :