محمود صادقی صحن مجلس را شلوغ کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : سیاسی

نماینده اصلاح طلب مجلس پس از آنکه صحبت هایش در مورد میزان حقوق دریافتی نمایندگان با انتقاد تند همکارانش مواجه شد، گفت: حقوق نمایندگان بین 4 تا 5 و نیم میلیون تومان است و دریافتی های دیگری هم برای مخارجی است که نماینده ها به طور طبیعی دارند.

خبرآنلاین: نماینده اصلاح طلب مجلس پس از آنکه صحبت هایش در مورد میزان حقوق دریافتی نمایندگان با انتقاد تند همکارانش مواجه شد، گفت: حقوق نمایندگان بین 4 تا 5 و نیم میلیون تومان است و دریافتی های دیگری هم برای مخارجی است که نماینده ها به طور طبیعی دارند.

حقوق دریافتی, محمود صادقی محمود صادقی عضو فراکسیون امید بعد از آنکه در جلسه علنی سه شنبه-23 آذر- با انتقاد متعدد نمایندگان مجلس به علت اظهاراتش در مورد حقوق نمایندگان مواجه شد، در تذکری به این انتقادها پاسخ داد.

محسن کوهکن نخستین نماینده ای بود که تذکر خودش را با انتقاد از گفته های محمود صادقی  همراه کرد. او در تذکری با تکیه به ماده 79 آیین نامه داخلی، به انتقاد از سخنان شب گذشته محمود صادقی که گفته بود حقوق نمایندگان مجلس بدون رانت 17 تا 21 میلیون است، پرداخت و گفت: شما در مجلس از دوره اول برای نمایندگان یک میزانی حقوق و هزینه های نمایندگی داشتید. مردم بدانند که مجلس مثل دولت یا قوه قضائیه در استان ها و شهرستان ها دفتر ندارد و کارکنانی استخدام نکرده است.

سالک نیز در پایان جلسه علنی مجلس در این رابطه گفت که «نکته اولم به همکارمان در مجلس آقای صادقی است، گفتگو ای که ایشان در مورد حقوق نمایندگان کردند باید قطعا اصلاح شود. چون برای مجلس و نمایندگان حاشیه زیادی ایجاد می کند و این خلاف است.»

محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه دیگر نماینده ای بود که تذکر خودش را به انتقاد از محمود صادقی اختصاص داد: «من می خواهم تذکری به آقای صادقی بدهم، شأنیت مجلس را باید خودمان حفظ کنیم. حرمت امامزاده را باید متولی نگاه دارد.»

اما محمود صادقی هم در برابر این حجم تذکرها سکوت نکرد و در آخرین دقایق جلسه علنی امروز از هیئت رئیسه خواست تا براساس آیین نامه مجلس، با توجه به اینکه نامی از او برده شده است، به این انتقادها پاسخ دهد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در این رابطه گفت: در مورد اظهاراتی که دیروز داشتم، گویا رسانه ها درست مطلب را منتصویر نکردند. در پرسش و پاسخ دانشجوی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد از من سئوال کردند که حقوق نمایندگان چقدر است، با توجه اینکه من قبلا صحبتی در مورد دیگر قوا داشتم انتظار داشتند که پاسخ شفافی به این موضوع بدهم.

صادقی با اشاره به مطالبی که در آن جلسه دانشجوی بیان کرده بود، تصریح کرد: من اینگونه توضیح دادم که نمایندگان بابت حقوق مبلغی را دریافت می کنند که بین 4 تا 5 و نیم میلیون تومان است و دریافتی های دیگری دارند که برای مخارجی است که نماینده ها به طور طبیعی دارند.

این نماینده مجلس دهم، ادامه داد: من گفتم که بعضی از نماینده هادر حوزه انتخابیه شان چون چند شهرستان است ، مجبورند دفتر داشته باشند.من ردیف ها را باز نکردم اما الان میتوانم باز کنم. یکی از ردیف ها خود حقوق بین 5 تا 6 میلیون تومان است ، هزینه های رفت و آمد، هزینه مسکن هم هست. که مجموعا توضیح من این بود که این پرداختی که صورت می گیرد بخش کمی از آن برای حقوق بود و باقیش برای دفاتر است.

این توضیحات صادقی با احسنت نمایندگان همراه شد.

منبع : برترینهامحمود صادقی صحن مجلس را شلوغ کرد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29681715 - محمود صادقی صحن مجلس را شلوغ کرد. خبرآنلاین: نماینده اصلاح طلب مجلس بعد از آنکه صحبت هایش در مورد میزان حقوق دریافتی نمایندگان با انتقاد تند همکارانش مواجه شد، ... محمود صادقی باز هم صحن مجلس را شلوغ کرد/تذکرات پی‌درپی علیه نماینده ... news.bina.ir/محمود-صادقی-باز-هم-صحن-مجلس-را-شلوغ-... سیاست > مجلس – نماینده اصلاح طلب مجلس بعد از آنکه صحبت‌هایش در مورد میزان حقوق دریافتی نمایندگان با انتقاد تند همکارانش مواجه شد، گفت: حقوق ... محمود صادقی صحن مجلس را شلوغ کرد - بازنشر 24 baznashr24.com/search/?...محمود+صادقی+صحن+مجلس... محمود صادقی باز هم صحن مجلس را شلوغ کرد/تذکرات پی‌درپی علیه نماینده تهران/ماجرا با احسنت گفتن ختم شد. ۱۳:۵۲:۲۸ ,۱۳۹۵/۹/۲۳ ( 8 ساعت قبل ) اخبار خبرآنلاین- ... اجتماعی » محمود صادقی باز هم صحن مجلس را شلوغ کرد - اخبار - قالب وبلاگ www.khabar.pichak.net/.../محمود_صادقی_باز_هم_صحن... ass= potdiption >‌بک آخرین سوبارووب سایت کلیک: در کنار طراحی و عر. محمود صادقی باز هم صحن مجلس را شلوغ کرد/تذکرات پی‌درپی علیه نماینده ... lorestan-agri.ir/.../محمود-صادقی-باز-هم-صحن-مجلس-را-... n \n \n محمود صادقی باز هم صحن مجلس را شلوغ کرد/تذکرات پی‌درپی علیه نماینده تهران/ماجرا با احسنت گفتن ختم شد \n. محمود صادقی باز هم صحن مجلس را شلوغ کرد-تذکرات پی‌درپی علیه نماینده ... www.wikinegar.com/.../محمود-صادقی-باز-هم-صحن-مجل... نماینده اصلاح طلب مجلس بعد از آنکه صحبت‌هایش در مورد میزان حقوق دریافتی نمایندگان با انتقاد تند همکارانش مواجه شد، گفت: حقوق نمایندگان بین 4 ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :