اتحادیه عرب جلسه فوق العاده تشکیل می دهد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : سیاسی

اتحادیه عرب به درخواست قطر و به منظور بررسی تحولات سوریه به زودی جلسه فوق العاده تشکیل می دهد.


خبرگزاری ایسنا: اتحادیه عرب به درخواست قطر و به منظور بررسی تحولات سوریه به زودی جلسه فوق العاده تشکیل می دهد.

اتحادیه عربدر پی آزادی حلب از کنترل تروریست های تکفیری و نگرانی سران کشورهای عربی از پیروزی های نیروهای ارتش سوریه، اتحادیه عرب به درخواست قطر روز پنج شنبه جلسه فوق العاده تشکیل می دهد.

پیش از این، خبرگزاری آسوشیتدپرس نقل از داد، مخالفان سوری اعلام کرده اند که توافقی برای خروج شبه نظامیان و غیرنظامیان از حلب حاصل شده است.

در حالی که منابع خبری از دستیابی به توافقی برای خروج شبه نظامیان و غیرنظامیان از حلب خبر می دهند، یک دیپلمات ارشد روسی گفت، غیرنظامیان این اختیار را دارند که از شهر خارج نشوند.

منبع : برترینهااتحادیه عرب جلسه فوق‌العاده تشکيل می‌دهد - خبرداغ khabaredagh.ir/.../اتحادیه-عرب-جلسه-فوق‌العاده-تشک... اتحادیه عرب به درخواست قطر و به منظور بررسی تحولات سوریه به زودی جلسه فوق‌العاده تشکيل می‌دهد. اتحادیه عرب جلسه فوق‌العاده تشکيل می‌دهد barghnews.com/fa/rssreader/news?sec_id=255... به گزارش ایسنا، در پی آزادی حلب از کنترل تروریست‌های تکفیری و نگرانی سران کشورهای عربی از پیروزی‌های نیروهای ارتش سوریه، اتحاديه عرب به ... اتحادیه عرب جلسه فوق العاده تشکیل می دهد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29704289 - اتحادیه عرب جلسه فوق العاده تشکیل می دهد. اتحادیه عرب به درخواست قطر و به منظور بررسی تحولات سوریه به زودی جلسه فوق العاده تشکیل می دهد. سایت های دیگر. اتحادیه عرب جلسه فوق العاده تشکیل می دهد | اتحادیه عرب به - قطره www.ghatreh.com/.../اتحادیه-عرب-جلسه-فوق-العاده-ت... اتحادیه عرب به درخواست قطر و به منظور بررسی تحولات سوریه به زودی جلسه فوق العاده تشکیل می دهد. -کلید واژه ها: اتØ. اتحادیه عرب جلسه فوق العاده تشکیل می دهد - آکا www.akairan.com/.../news201612132331881513.htm... اتحادیه عرب به درخواست قطر و به منظور بررسی تحولات سوریه به زودی جلسه فوق العاده تشکیل می دهد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :