انفجار شدید گاز در اهواز؛ یک کشته و 10 زخمی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : آخرین اخبار حوادث

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع انفجار شدید در مرکز شهر اهواز خبر داد که 10 زخمی و یک کشته برجای گذاشت.


خبرگزاری مهر: مقصود حق شناس در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: عصر امروز سه شنبه ساکنان منطقه شیح بها در چهار راه زند اهواز خبر از حادثه انفجار شدید گاز شهری در این منطقه را به اطلاع سامانه ۱۲۵ ستاد مرکزی فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز رساندند.

انفجار گاز, اهوازوی افزود: این حادثه در منطقه باغ شیخ، بین شهید ادهم و گندمی رخ داده است و دلیل آن انفجار گاز شهری بود که ماموران آتش نشانی اهواز بلافاصله به محل اعزام شدند.

حق شناس بیان کرد: بر اثر این حادثه، یک ساختمان طبقه، دو تا ساختمان دو طبقه و دو منزل ویلایی در این منطقه تخریب شده اند که تخریب یک منزل ویلایی به صورت ۱۰۰ درصد بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: خسارت وارده بسیار شدید است و فعلا نمی توان آمار دقیقی از آن اعلام کرد ولی تاکنون شش نفر از ساکنان این واحدهای مسکونی مجروح شده اند که به مراکز درمانی منتقل شده اند. این احتمال وجود دارد که بازهم افرادی زیر آوار مانده باشند.

حق شناس گفت: متاسفانه ازدحام از سوی مردم در منطقه بسیار عمده است و این کار، فعالیت های امداد و نجات را با مشکل جدی مواجه کرده است به همین علت از مردم انتظار داریم منطقه را به منظور امداد و نجارت بهتر، تخلیه کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون مدیرعامل و سایر مسئولان آتش نشانی اهواز در محل حادثه حضور دارند، تصریح کرد: به دلیل شدت خسارت ها، نیروهای هلال احمر استان خوزستان نیز به کمک آتش نشانی آمده اند و در حال انجام گودبرداری هستند.

حق شناس اظهار کرد: ۵۰ آتش نشان در محل حضور دارند و عملیات امداد و نجات را به عهده دارند.

انفجار گاز اهواز یک فوتی داشت

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع انفجار شدید در مرکز شهر اهواز خبر داد که 10 زخمی و یک کشته برجای گذاشت.

امیر نجفی اظهار کرد: راس ساعت 17:52 سه شنبه، 23 آذر، شهروندان با تماس به ستاد سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز حادثه انفجار در خیابان گندمی در محله باغ شیخ در مرکز شهر اهواز را نقل از دادند.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله در قالب 3 تیم از ایستگاه مرکزی آتش نشانی اهواز به محل اعزام شدند و فرمانده وقت با حضور در محل مشاهده کرد که متاسفانه در اثر شدت انفجار، یک مجتمع مسکونی سه طبقه به صورت صد درصد، دو واحد ویلایی دو طبقه همجوار به صورت صد درصد و یک واحد ویلایی پشت ساختمان نیز به صورت صد درصد تخریب شده اند.

نجفی ادامه داد: بلافاصله عملیات آواربرداری اجرایی شد و به لطف خدا و با تلاش بسیار عمده آتش نشانان، 9 نفر از ساکنان به صورت زنده از محل خارج شدند.

وی گفت: بعد از اطلاع از آخرین حالت حاضران و همسایه ها، آتش نشانان توانستند با انجام عملیات آواربرداری نقطه ای، آخرین نفر از ساکنان را که خانمی بود که زیر آوار مانده و متاسفانه فوت شده بود را، از زیر آوار خارج کنند.

وی اظهار کرد: از یک سو با توجه به این که خیابان محل حادثه برای انجام عملیات ترمیم فاضلاب حفاری شده بود، حالت خیابان چندان خوب نیست و از سوی دیگر شدت آوار بسیار شدید است و علاوه بر ساختمان هایی که به طور کامل تخریب شده اند، ساختمان های همجوار نیز به شدت خسارت دیده اند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: علت وقوع این انفجار در دست بررسی است.

رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان نیز گفت: انفجار در خیابان گندمی اهواز 10 زخمی و یک کشته بر جای گذاشت.

دکتر شهیار میرخشتی گفت: فرد فوت شده، زن 43 ساله با نام فریبا صحرایی است که متاسفانه در زیر آوار جان باخت. 

منبع : برترینهاانفجار شدید گاز در اهواز/ 1 کشته و 10 زخمی | مسئول روابط عمومی - قطره www.ghatreh.com/.../انفجار-شدید-گاز-اهواز-کشته-زخ... مسئول روابط عمومی اورژانس استان خوزستان گفت: یک نفر در حادثه انفجار گاز در منطقه باغ شیخ اهواز کشته شد. - توافق Ø. انفجار در مرکز اهواز 10 زخمی و یک کشته برجای گذاشت | مدیرعامل - قطره www.ghatreh.com/.../انفجار-مرکز-اهواز-زخمی-کشته-... انفجار شدید گاز در اهواز/ 1 کشته و 10 زخمی ... ایمنی شهرداری اهواز از وقوع انفجار شدید در مرکز شهر اهواز خبر داد که 10 زخمی و یک کشته برجای گذاشت. انفجار شدید گاز در اهواز 10 مصدوم و 1 کشته بر جای گذاشت/ عکس - قطره www.ghatreh.com/.../انفجار-شدید-گاز-اهواز-مصدوم-ک... انفجار شدید گاز در اهواز/6 نفر مصدوم شدند/هلال احمر هم به کمک آمد · 10 ... انفجار گاز در اهواز، 10نفر مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت و موجب تخریب چندین واحد مسکونی شد. - انفجار شدید ... سقوط جرثقیل در دانشگاه علوم پزشکی با 3 زخمی ... انفجار در مرکز اهواز 10 زخمی و یک کشته برجای گذاشت | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29705023 - انفجار شدید گاز در اهواز / مصدومیت 6 نفر. به محل اعزام شدند. حق شناس بیان کرد: بر اثر این حادثه، یک ساختمان طبقه، دو تا ساختمان دو طبقه و دو منزل ... انفجار در مرکز اهواز 10 زخمی و یک کشته برجای گذاشت | ایسنا | خبروان khabarone.ir/.../انفجار-در-مرکز-اهواز-10-زخمی-و-یک-... ... انفجار شدید در مرکز شهر اهواز خبر داد که 10 زخمی و یک کشته برجای ... یک کشته و 10 مصدوم در حادثه انفجار گاز در اهواز + عکس, جام‌جم, ۲۷دقیقه پیش. انفجار شدید گاز در اهواز/ 1 کشته و 10 زخمی | لیوانکو livanco.ir › فرهنگی واجتماعی رضا رفیعی سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: نیروهای امدادی که برای نجات جان یک نفر از ساکنان محل حادثه چندین ساعت آوار برداری کردند جنازه ... انفجار شدید گاز در اهواز/ 1 کشته و 10 زخمی jadidtarinha.net/.../انفجار+شدید+گاز+در+اهواز+1+کش... مسئول روابط عمومی اورژانس استان خوزستان گفت: یک نفر در حادثه انفجار گاز در منطقه باغ شیخ اهواز کشته شد. انفجار شدید گاز در اهواز/ 1 کشته و 10 ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :