نباید پورتو را دست کم بگیریم | آلگری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : ورزشی

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، به بازیکنانش هشدار داد که باید مراقب رویارویی با پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشند.


ورزش سه: قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دیروز برگزار شد و یوونتوس در این مرحله باید با پورتو روبرو شود؛ قرعه ای که بسیاری آن را مساعد می دانند اما آلگری معتقد است که نباید حریف پرتغالی را دست کم بگیرند.

آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم

یوونتوس

او به خبرنگاران گفت:" پورتو به چنین دیدارهایی عادت دارد. فارغ از کیفیت درون زمین، آنها باشگاهی باتجربه و منسجم هستند.

این شیوه دیپلماتیکی برای روبرو شدن با موضوعات نیست زیرا من اظهارنظرهای عجیب زیادی پس از قرعه کشی شنیدم. ما ابتدا باید روی اهداف مان تمرکز کنیم. تا پیش از پایان سال، دو دیدار دیگر داریم و همین طور سوپرکاپ در دوحه. بعد از آن باید تا ژوئن تمام تلاش مان را بکنیم."

منبع : برترینهاآلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم :: ورزش سه www.varzesh3.com/.../آلگری-نباید-پورتو-را-دست-ک... مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، به بازیکنانش هشدار داد که باید مراقب رویارویی با پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشند. آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم - وانا vananews.ir/.../آلگری-نباید-پورتو-را-دست-کم-بگی... مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، به بازیکنانش هشدار داد که باید مراقب رویارویی با پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشند. آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم - مگیتو magito.ir › ورزشی › فوتبال › سری آ مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، به بازیکنانش هشدار داد که باید مراقب رویارویی با پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشند. آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29706046 - آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم. مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، به بازیکنانش هشدار داد که باید مراقب رویارویی با پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ ... آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم - Shafaqna sport.shafaqna.com/FA/0366338 مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، به بازیکنانش هشدار داد که باید مراقب رویارویی با پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشند. خبر در سایت اصلی ... آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم baznashr24.com/.../آلگری+نباید+پورتو+را+دست+کم... به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دیروز برگزار شد و یوونتوس در این مرحله باید با پورتو روبرو شود؛ قرعه ای که ... آلگری نباید پورتو را دست کم بگیریم - بازنشر 24 baznashr24.com/search/?...آلگری+نباید+پورتو...دس... به گزارش \"ورزش سه\"، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دیروز برگزار شد و یوونتوس در این مرحله باید با پورتو روبرو شود؛ قرعه ای که بسیاری آن را مساعد ... آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم - ورزش 24 varzesh-24.ir/.../آلگری+نباید+پورتو+را+دست+کم+ب... به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دیروز برگزار شد و یوونتوس در این مرحله باید با پورتو روبرو شود؛ قرعه ای که بسیاری آن را مساعد می ... آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم / مکس آلگری، سرمربی یوونتوس ... porsyar.com/10572174 مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، به بازیکنانش هشدار داد که باید مراقب رویارویی با پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشند. آلگری: نباید پورتو را دست کم بگیریم - خبر famu.ir/news/121907 n \n کد خبر: 1379822/30 زمان: 00:33 1395/09/24 \n \n.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :