وقوع 700 حادثه ساختمانی در مازندران

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته :

700 حادثه ساختمانی سالانه در مازندران رخ می دهد.

وقوع 700 حادثه ساختمانی در مازندران

ساخت و ساز ساختمان, ساری, حادثه ساختمانی, کنفرانس ملی

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، سید محمد محمدی تاکامی دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان مازندران از پایلوت شدن مازندارن در این حوزه از سوی وزارت راه و شهرسازی خبر داد و گفت: بر طبق آمار در ساختمان های در حال ساخت مازندران سالانه حدود 700 حادثه ثبت می شود که نیمی از آن خسارت های مالی و نیم دیگر خسارت های بدنی قابل توجه است که هر سال هم بیش از 20 نفر از این تعداد که عمدتا کارگر هستند جان خود را به علت عدم رعایت نکات ایمنی و بهداشت از دست می دهند.

وی با اشاره به ضرورت رعایت ایمنی در ساخت و سازهای استان افزود: ناپایداری های جوی، بالا بودن سطح آب، نامناسب بودن مکانیک خاک، فصلی بودن کارگران و دلایل زیاد دیگری باعث شده تا خطر پذیری نیروی انسانی و همینطور محیط زیست در ساخت و سازهای استان مازندران افزایش یابد.

محمدی با اشاره به نحوه تشکیل دبیرخانه HSE در استان افزود: وزارت راه و شهرسازی و به ویژه معاونت مسکن و ساختمان این وزارت خانه بررسی و پیاده سازی ویژه مباحث متفاوت مقررات ملی ساختمان ها را با بررسی و تعیین شرایط خاص و بعد از طی مراحلی به استان ها واگذار می کنند که در این میان برای استان مازندران با توجه به فعالیت های صورت گرفته در مبحث دوازدهم مقررات ملی، این دبیرخانه در مازندران مستقر شد.

دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان مازندران گفت: کنفرانس در دو روز برگزار می شود و در 10محور فراخوان مقاله به بیش از 3هزار دانشگاه دولتی و آزاد و سازمان ها و دستگاه های مرتبط با صنعت ساختمان در حوزه HSE ارسال شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانسالانه 700 حادثه ساختمانی در مازندران رخ می دهد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29693625 - دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان و قائم مقام مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از وقوع سالانه 700 حادثه ساختمانی در استان خبرداد. به گزارش ایسنا مازندران . کارگاه آموزشی پیشگیری از خشونت برای کارکنان ارتش | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29696442 - ... معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل برگزار شد. ... مقام مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از وقوع سالانه 700 حادثه ساختمانی در استان خبرداد. ثبت 700 حادثه ساختمانی در مازندران/برگزاری ... - خبرگزاری فارس mazandaran.farsnews.com/news/13950923000166 دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان با اشاره به آماری درباره حوادث کار در مازندران به اهمیت و ضرورت رعایت HSE در کارگاه‌های ساختمانی پرداخت ... ثبت 700 حادثه ساختمانی در مازندران/برگزاری ... - صدا و سیمای مازندران mazandaran.irib.ir/-/ثبت-700-حادثه-ساختمانی-در-مازن... دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان با اشاره به آماری درباره حوادث کار در مازندران به اهمیت و ضرورت رعایت HSE در کارگاه‌های ساختمانی پرداخت ... ایرنا - 700 هزار کارگر در مازندران سبد کالا می گیرند www.irna.ir/mazandaran/fa/News/81588886/ - ساری - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت : در سال جاری ... وی با بیان اینکه با اجرای طرح آموزش کارگران ساختمانی 50درصد در حوادث ... ایرانی ها آرامش خود را حفظ کنند/ تاکنون گزارشی در مورد وقوع حادثه برای ایرانیان ... کمپین " بهداشت، ایمنی و محیط زیست در کارگاه های ساختمانی" تشکیل شد hse-inbr.ir/.../کمپین-%22-بهداشت،-ایمنی-و-محیط-زی... ... بر اهمیت فرهنگ سازی در کاهش حوادث ساختمانی از تشکیل کمپین. ... یاسر رضازاده اظهار داشت: با توجه به وقوع حوادث در کارگاه های ساختمانی و ... بسته تصویری/از "ثبت 700حادثه ساختمانی در مازندران" تا "برگزاری کنفرانس ملیHSE" ... برگزاری نمایشگاه تخصصی با حضور فعالان صنعت ساختمان / کتاب ... hse-inbr.ir/...ساختمان-/-کتاب-جامع-ارتباط-با-صنعت-د... ... هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به برگزاری کنفرانس ملی در روز ... اهمیت برگزاری این کنفرانس اظهار داشت : وقوع حوادث در کارگاه های ساختمانی و ... بسته تصویری/از "ثبت 700حادثه ساختمانی در مازندران" تا "برگزاری ... نیاز جامعه آگاهی بخشی و فرهنگ سازی است - همایش ملی HSE hse-inbr.ir/.../-نیاز-جامعه-آگاهی-بخشی-و-فرهنگ-سازی-... ... رسانی کنفرانس HSE و عضو هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان مازندران با ... کارگاه های ساختمانی اظهار داشت: وقوع 649 مورد حادثه در سال94 در کارگاه های ... کنفرانس ملی " بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان" در مازندران ... khabarone.ir/.../کنفرانس-ملی-%22-بهداشت،-ایمنی-و-... ثبت 700 حادثه ساختمانی در مازندران. دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان و قائم مقام مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به آماری درباره ... 2کشته و یک مصدوم در حوادث رانندگی در مازندران | بر اثر وقوع - قطره www.ghatreh.com/.../2کشته-مصدوم-حوادث-رانندگی-ما... بر اثر وقوع دو حادثه رانندگی شب گذشته در شهرستان های" ساری و بابل"، سرنشین ... نشت گاز و انفجار در یک ساختمان مسکونی در تهران شش نفر را مصدوم کرد ... عوامل قاچاق برنج و لوازم آرایشی یک میلیارد و 700 میلیون ریال جریمه شدند ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :