تصویر گران ترین کتانی جهان به قیمت 132 هزار دلار

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : مجازی

کتانی جدید برند Buscemi به واسطه الماس هایی که روی آن کار گذاشته شده است 132 هزار دلار می ارزد.


به نقل از طاها پخش ، شرکت Buscemi از جمله مراکزی محسوب می شود که کفش های لوکس و گران قیمت تولید می کند و به صورت گسترده در کشور آمریکا فعالیت دارد.

«جان بوشمی» بنیانگذار این شرکت همواره تلاش می کند توجه مشتریان جهانی را به خود جلب کند و در این راستا حدود یک ماه قبل یک کتانی منحصر به فرد و بسیار قیمتی را در فروشگاه خود در نیویورک عرضه کرد.

گران ترین کتانی دنیا به قیمت 132 هزار دلار + عکس

گرانترین کفش دنیا, کلکسیونرها, کتانی گرانقیمت, کفش لوکس و گرانقیمت, کتانی منحصر به فرد, الماس روی کتانی

این برند که به صورت ویژه روی کفش های ورزشی تمرکز دارد، طراحی مدرن و تاریخی را با یکدیگر ادغام کرده است تا گران ترین کتانی دنیا را در اختیار مردم بگذارد.

گران ترین کتانی دنیا به قیمت 132 هزار دلار + عکس


از این کتانی تنها چند جفت به صورت محدود ساخته شده است و به واسطه الماس هایی که روی بدنه آن به کار رفته، هر جفت از این کتانی سفیدرنگ به قیمت 132 هزار دلار فروخته می شود.

گران ترین کتانی دنیا به قیمت 132 هزار دلار + عکس


این قیمت نجومی باعث شده است هر روز تعداد زیادی از مردم به فروشگاه بوشمی بروند تا گران ترین کتانی دنیا را از نزدیک مشاهده کنند.

شرکت Buscemi اعلام کرد قصد ادامه تولید این محصول را ندارد و به همین خاطر هر فردی که این کتانی را خریداری کنند، بعد از گذشت چند سال می تواند آن را با قیمت گران تر به کلکسیونرها بفروشد.

منبع: خبرگزاری فارس

منبع : باشگاه خبرنگارانعرضه گران‌ترین کتانی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس www.farsnews.com/newstext.php?nn... کتانی جدید برند Buscemi به واسطه الماس‌هایی که روی آن کار گذاشته شده است 132 هزار دلار می‌ارزد. عرضه گران ترین کتانی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس | کتانی - قطره www.ghatreh.com/.../عرضه-گران-ترین-کتانی-جهان-ق... کتانی جدید برند Buscemi به واسطه الماس هایی که روی آن کار گذاشته شده است 132 هزار دلار می ارزد. - " /شرکت Buscemi از جمله. گران‌ترین کتانی جهان +عکس - نامه نیوز namehnews.ir/fa/news/.../گران‌ترین-کتانی-جهان-عکس گران‌ترین کتانی جهان +عکس ... آن به کار رفته، هر جفت از این کتونی سفیدرنگ به قیمت 132 هزار دلار ... دیدار سید عمار حکیم و محمدجواد ظریف/عکس ... عرضه گران‌ترین کتانی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس - کافه خبر cofekhabar.ir/.../عرضه-گران-ترین-کتانی-جهان-به-قی... [unable to retrieve full-text content]کتانی جدید برند Buscemi به واسطه الماس‌هایی که روی آن کار گذاشته شده است 132 هزار دلار می‌ارزد. عرضه گران‌ترین کتونی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس www.espeli.ir/.../عرضه+گران‌ترین+کتونی+جهان+به+... به گزارش خبرنگار گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، شرکت Buscemi از جمله مراکزی محسوب می‌شود که کفش‌های لوکس و گران‌قیمت تولید می‌کند و به صورت گسترده در ... گران‌ترین کتانی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس | ایران آنلاین khabarpu.com/k.php?u=2q/... گران‌ترین کتانی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس - ایران آنلاین | خبرپو. گران‌ترین کتانی جهان +عکس baznashr24.com/news/.../گران+ترین+کتانی+جهان+ع... گران ترین کفش دنیا کتانی 4 میلیون تومانی + عکس - تکناز -آکا ... با طلا و الماس محصولات خود را به قیمت بیش از 132 هزار دلار به فروش می رساند . عرضه گران ترین کتونی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29684440 - عرضه گران ترین کتونی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس. به گزارش خبرنگار گروه دانستنی های خبرگزاری فارس ، شرکت Buscemi از جمله مراکزی محسوب می شود که ... گران ترين کتاني جهان +عکس - رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز fa-rom.rozblog.com/.../گران-ترين-کتاني-جهان-عکس.... عرضه گران ترین کتانی جهان به قیمت 132 هزار دلار + عکس · گران ترین کتانی جهان + عکس · گران ترین کتانی جهان +عکس · عرضه گران ترین کتونی ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :