بعد لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق ها

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : سیاسی

رئیس مجلس در پاسخ به تذکر عضو فراکسیون امید در رابطه با حرف های اخیر محمود صادقی مبنی بر حقوق 17 تا 21 میلیونی نمایندگان مجلس، گفت: به نظر من در حق نمایندگان دارد جفا می شود و این حرف ها تخریب بلاوجه است.

خبرآنلاین:  رئیس مجلس در پاسخ به تذکر عضو فراکسیون امید در رابطه با حرف های اخیر محمود صادقی مبنی بر حقوق 17 تا 21 میلیونی نمایندگان مجلس، گفت: به نظر من در حق نمایندگان دارد جفا می شود و این حرف ها تخریب بلاوجه است.

محمود صادقیبهروز  نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه در تذکر آیین نامه ای خود به اظهارات محمود صادقی که در نشست دانشجویی گفته بود نمایندگان مجلس ۱۷ تا ۲۱ میلیون تومان حقوق می گیرند، اظهارداشت: این حرف درست نیست، حقوق نمایندگان ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

این  عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تذکرش به هم فراکسیونی خود، افزود: همکار محترمی که این حرف را گفته خودش عضو هیئت علمی است و بیشتر از این مبلغ از دانشگاه می گیرد؛ پولی که غیر از ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در اختیار نمایندگان گذاشته می شود، بودجه ای است که برای ایجاد دفتر و پرداخت هزینه های جاری آن و بکارگیری نیروها در نظر گرفته شده است..

نعمتی در ادامه خطاب به رئیس مجلس تاکید کرد: از شما تقاضا داریم که هیچ پولی غیر از این ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به نمایندگان ندهید و در عوض مانند یک بخشدار و فرماندار تمام امکانات دفتر را خودتان تامین کنید.از دیروز که این حرف ها مطرح شده، از صدا و سیمای جمهوری اسلامی گرفته تا رسانه های دیگر به این موضوع می پردازند که باعث تخریب چهره مجلس شده است.

وی افزود: تقاضا داریم نمایندگان هم فقط از مجلس حقوق بگیرند نه از جای دیگر؛ یکی از همکاران می گفت که یکی از مراجعان دفتر وی که برای پول تشییع پیکر بستگانش مشکل داشته به او گفته بود که دو میلیون از ۲۱ میلیون تومانی را که میگیرید، به من بده که جنازه میت را تشییع کنیم!

*لاریجانی: این حرفها تخریب بلاوجه است

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نعمتی، افزود: من حرف آقای نعمتی را تائید می کنم؛ طبق آئین نامه داخلی مجلس موظفیم که در نقاط حوزه های انتخابیه نمایندگان، برای آنها دفتر ایجاد کنیم؛ ما به این خشکسالی مالی خوردیم و از این تکلیف فرار کردیم، وگرنه باید برایشان ساختمان و امکانات ارتباطی ایجاد می کردیم، لذا به نمایندگان گفتیم که خودشان ساختمانی را اجاره کنند و ما پول اجاره اش را بدهیم.

وی افزود: حقوق نمایندگان مجلس همین مبلغی است که آقای نعمتی گفت؛ چرا عده ای حرف خلاف می گویند و اذهان مردم را خراب می کنند؟ به جای اینکه ساختمان یک میلیارد تومانی بسازیم که پول آن را هم نداریم، گفتیم دفتر اجاره کنند تا ما پول اجاره اش را بدهیم و سقف هم برای اجاره گذاشته ایم.

رئیس مجلس معتقد است:«به نظر من در حق نمایندگان دارد جفا می شود و این حرفها تخریب بلاوجه است.»

منبع : برترینهاپس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/1144825 پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان ... از دیروز که این حرف ها مطرح شده، از صدا و سیمای جمهوری اسلامی گرفته تا رسانه های ... پس‌ لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق ها | برترینها | خبروان khabarone.ir/.../پس‌-لرزه-سخنان-محمود-صادقی-درباره-... پس‌ لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق ها. رئیس مجلس در پاسخ به تذکر عضو فراکسیون امید در رابطه با حرف‌های اخیر محمود صادقی مبنی بر حقوق 17 ... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان - همکو ... hamco.ir/.../پس-لرزه-سخنان-محمود-صادقی-درباره-حقو... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان ... از دیروز که این حرف ها مطرح شده، از صدا و سیمای جمهوری اسلامی گرفته تا رسانه های ... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان/لاریجانی ... magito.ir › اخبار › سیاسی پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی ... از دیروز که این حرف ها مطرح شده، از صدا و سیمای جمهوری اسلامی گرفته تارسانه های دیگر به این ... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان-الف|ایران ان ... irannp.com/.../in_alef.irr5.lvdcdxo0osyt0xf6.2a2y.ht... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان; » جایزه نیم میلیون دلاری ... ثبت یک موقوفه 4 میلیارد ریالی در زاهدان; » ریشه نارسایی ها و تکثر مشکلات ... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان/لاریجانی ... monitor.shafaqna.com/FA/IR/7466754 پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان/لاریجانی:جفا نکنید/به خشکسالی مالی ... منشا: درباره پیشنهاد پرسپولیس صحبتی ندارم. - برترین ها ... نظر کرباسچی درباره برخی فحاشی ها علیه دولت - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/bc9476006317.html د ر این زمینه سهم فحاشی ها علیه مسئولان د ولتی و به ویژه شخص رئیس جمهور .... پس لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان پس لرزه ... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق 17میلیونی نمایندگان ... - اخبار روز tasna.ir/.../پس‌لرزه-سخنان-محمود-صادقی-درباره-حقوق-... پس‌لرزه سخنان محمود صادقی درباره حقوق ۱۷میلیونی نمایندگان/لاریجانی:جفا نکنید/به خشکسالی .... مسکو آتش بس در حلب به منظور تسلیم تروریست ها را تائید کرد پس لرزه‌ سخنان آیت‌الله جنتی درباره نظارت ۴ ساله شورای نگهبان بر ... www.tafsir-news.ir/.../پس+لرزه+سخنان+آیت+الله+جنت... پس لرزه‌ سخنان آیت‌الله جنتی درباره نظارت ۴ ساله شورای نگهبان بر نمایندگان /لاریجانی:ایستادگی کنید ... به گزارش خبرآنلاين، محمود صادقی نماينده اصلاح طلب مجلس در جریان بررسی مواد اعاده شده ... اين حقیقتاً عدول مجلس از مواضع حقوقي خودش است.‌ ... بر اساس این سیاست ها و براساس این بند نظارت شورای نگهبان بر نمایندگان دائمی و. واکنش علی مطهری به سخنان محمود صادقی: حقوق نمایندگان ۵میلیون و ۴۰۰هزار ... damadam.ir › اخبار › گیل نگاه › سیاسی گیل نگاه:سخنان نماینده تهران درباره میزان حقوق نمایندگان با واکنش‌هایی ... واکنش علی مطهری به سخنان محمود صادقی: حقوق نمایندگان ۵میلیون و ۴۰۰هزار تومان است نه ۱۷میلیون ... مردم بدانند که مجلس مثل دولت یا قوه قضائیه در استان ها و شهرستان ها ... پس از تذکر کوهکن، علی مطهری که ریاست مجلس را برعهده داشت، خطاب به این ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :