حجازی مردی از جنس عشق و معرفت بود | مهدی رحمتی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : مجازی

مهدی رحمتی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش تولد مرحوم حجازی را تبریک گفت.

به نقل از خبرنگار طاها پخشطاها پخش ؛ "سید مهدی رحمتی" دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و کنونی باشگاه فوتبال استقلال تهران طی پیامی تولد مرحوم ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران را تبریک گفت و ابرازکردکه حجازی با شیوه زندگی باشرافت و باعزت خود ثابت کرد انسان میتواند نامش را جاودانه کند.

رحمتی نوشت:
"سالروز تولد مردی از جنس عشق و معرفت ،اسطوره باشخصیت ،معلمی مودب و بامتانت ،الگویی بااخلاق و مرام انسانی ،جوانمردی محبوب و محجوب را به مردم ایران زمین باید تبریک گفت ناصرخان حجازی با شیوه زندگی باشرافت و باعزت خود ثابت کرد انسان میتواند نامش را جاودانه کند."

مهدی رحمتی: حجازی مردی از جنس عشق و معرفت بود

مرحوم ناصر حجازی, صفحه اینستاگرام مهدی رحمتی, فضای مجازی, پست جدید مهدی رحمتی, مهدی رحمتی

منبع : باشگاه خبرنگارانمهدی رحمتی: حجازی مردی از جنس عشق و معرفت بود | باشگاه خبرنگاران ... khabarone.ir/.../مهدی-رحمتی:-حجازی-مردی-از-جنس-عشق-... مهدی رحمتی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش تولد مرحوم حجازی را تبریک گفت. دایی تولد ناصر حجازی را تبریک گفت +عکس | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29707171 - امروز سالروز تولد ناصرحجازی اسطوره استقلال است و مهدی رحمتی با پستی ... ناصر حجازی اگر امروز بود استقلال و فوتبال ایران یکی از مردان مسلم و بی همتای خود را داشت. ... رحمتی نوشت: (سالروز تولد مردی از جنس عشق و معرفت ،اسطوره باشخصیت ،معلمی ... علی دایی تولد ناصر حجازی را تبریک گفت+عکس | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29699329 - ناصر حجازی اگر امروز بود استقلال و فوتبال ایران یکی از مردان مسلم و بی همتای خود را داشت. ... امروز سالروز تولد ناصرحجازی اسطوره استقلال است و مهدی رحمتی با پستی ... رحمتی نوشت: (سالروز تولد مردی از جنس عشق و معرفت ،اسطوره باشخصیت ،معلمی ... اشتباه عجیب مهاجم سابق استقلال - همه جو hamejoo.ir › ورزش اکبرپور در حالی مدعی شده بود معینی عضو خانواده استقلال نیست که نه تنها ... پیش از این اما ظاهراً مأموریت مذاکره با بازیکنان احتمالی لیست مازاد به عهده مهدی رحمتی قرار گرفته و او هم به ... تبریک سالروز تولد ناصر حجازی توسط کاپیتان استقلال+عکس ... رحمتی نوشت: (سالروز تولد مردی از جنس عشق و معرفت ،اسطوره ... رحمتی خطاب به بازیکن جنجالی: بهتر است نیم‌فصل از استقلال بروی! hamejoo.ir › ورزش صحبت‌های خودمانی و غیرمستقیم مهدی رحمتی با حاج محمدی وتوصیه دوستانه او برای جدایی ... تبریک سالروز تولد ناصر حجازی توسط کاپیتان استقلال+عکس ... رحمتی نوشت: (سالروز تولد مردی از جنس عشق و معرفت ،اسطوره باشخصیت ... تبریک سالروز تولد ناصر حجازی توسط کاپیتان استقلال+عکس - ساعت24 www.saat24.com/.../تبریک-سالروز-تولد-ناصر-حجاز... ساعت24-سیدمهدی رحمتی دروازه بان باشگاه استقلال سالروز تولد اسطوره ... (سالروز تولد مردی از جنس عشق و معرفت ،اسطوره باشخصیت ،معلمی مودب و ... 17 - عشق استقلال است و اسطوره تمام نشدنی استقلال ناصر خان حجازی است. esteghlaliran2012.mihanblog.com/post/author/.../17 ازدحام بی‌سابقه است، اما همه یک راه را می‌روند: رسیدن به مسجد و در مراسم مرد ..... عشق، امپراتور فوتبال ایران، عقابی بی نظیر، و مردی از دیار جنس آبی .... آناهیتاهمتی عاشق حجازی است، این حرف خودش است، می‌گوید: عاشق مرام و معرفت و مردانگی او هستم. ... مهدی رحمتی دروازه‌بان است و حتما الگویش كسی نبوده است جز ناصر حجازی . آخرین اخبار کاپیتان آبی های پایتخت - بازدید https://buzdid.ir/tag/کاپیتان-آبی-های-پایتخت تبریک سالروز تولد ناصر حجازی توسط کاپیتان استقلال+عکس ... رحمتی نوشت: (سالروز تولد مردی از جنس عشق و معرفت ،اسطوره باشخصیت ،معلمی مودب و بامتانت ... به افتخار ناصر حجازی www.tebyan.net/newindex.aspx/.../83/.../index.aspx?... شرایط جسمانی ناصر حجازی به گونه ای است که نباید برای بیشتر از ... آناهیتاهمتی عاشق حجازی است، این حرف خودش است، می‌گوید: عاشق مرام و معرفت و مردانگی او هستم. ... و مرد دوست‌داشتنی قرمزها،کریم باقری در حالی که کنار مهدی رحمتی نشسته ... هر سه از عشق به ناصر حجازی حرف می‌زنند و اینکه او یک اسطوره ماندگار در ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :