انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته :

سرپرست ایستگاه پانزدهم سازمان آتش نشانی مشهد گفت: نشت گاز شهری موجب انفجار منجر به حریق یک منزل مسکونی در مشهد شد.


انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد

مشهد, لنفجار, منزل مسکونی, خراسان رضوی, آتش سوزی
به نقل از طاها پخش از طاها پخش آتشپاد دوم علی اکبر حکم آبادی افزود: این حادثه که صبح امروزدر یک ساختمان مسکونی سه طبقه در بلوار شهید رستمی رخ داد.

وی با اشاره به حضور بلادرنگ ماموران آتش نشانی در محل حادثه، گفت : بر اثر نشت گاز و انفجار در یکی از اتاق های طبقه سوم این مجتمع مسکونی شیشه های منزل فرو ریخت و در اتاق به داخل پذیرایی پرتاب و بخشی از اتاق به علت ایجاد آتش سوزی طعمه حریق شد.

سرپرست ایستگاه پانزدهم سازمان آتش نشانی مشهد در ارتباط با تعداد مصدومین این انفجار گفت: در زمان وقوع این حادثه جوان 27 ساله ای در اتاق خواب بوده که بر اثر آتش سوزی دچار سوختگی شد.

آتشپاد دوم حکم آبادی با تاکید به اقدامات پیشگیرانه آتش نشانان در محل، افزود: بر طبق بررسی های اولیه نشت و تجمع گاز شهری در محیط محصور اتاق و رسیدن آن به شعله روشن بخاری دلیل بروز این حادثه می باشد.

گفتنی است: مرد جوان مصدوم در این حادثه، جهت اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد

منبع : باشگاه خبرنگارانانفجار و آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد - فردا www.fardanews.com/.../انفجار-و-آتش-سوزی-منزل-مس... معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی خسارت جانی نداشت. انفجار و آتش‌سوزی منزل مسکونی در مشهد www.entekhab.ir/.../انفجار-و-آتش‌سوزی-منزل-مسکون... معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی خسارت جانی نداشت. به گزارش مهر، مهدی رضایی اظهار کرد: انفجار و آتش ... انفجار منجر به آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد و مصدومیت یک آتش نشان www.ghatreh.com/.../انفجار-منجر-آتش-سوزی-منزل-م... ایرنا- سرپرست ایستگاه شماره شانزدهم سازمان آتش نشانی مشهد گفت: نشت گاز شهری موجب انفجار منجر به آتش سوزی یک منزل مسکونی در مشهد شد که در ... انفجار منجر به آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد - پاژ نیوز www.pajnews.ir/انفجار-منجر-به-آتش-سوزی-منزل-مس... انفجار منجر به آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد. یکی از آتش نشانان در جریان عملیات در این حادثه مصدوم شد سرپرست ایستگاه شماره 16 سازمان ... خبرگزاری جمهوری اسلامی - انفجار منزل مسکونی در مشهد www3.irna.ir/fa/News/82346432/ مشهد- ایرنا- سرپرست ایستگاه پانزدهم سازمان آتش نشانی مشهد گفت: نشت گاز شهری موجب انفجار منجر به حریق یک منزل مسکونی و مصدومیت یک نفر ... انفجار یک منزل مسکونی در مشهد/ مصدومیت یک آتش نشان در پی حادثه ... livanco.ir › فرهنگی واجتماعی سرپرست ایستگاه شماره شانزدهم سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: نشت گاز شهری موجب انفجار خفیف منجر به آتش سوزی یک منزل مسکونی در مشهد شد که در ... انفجار منجر به آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد و مصدومیت یک آتش نشان ... www.bazarazerbaijaan.com/.../انفجار-منجر-به-آتش-س... سرپرست ایستگاه شماره شانزدهم سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: نشت گاز شهری موجب انفجار منجر به آتش سوزی یک منزل مسکونی در مشهد شد که در جریان ... آتش سوزی و انفجار منزل مسکونی دو نفر را در مشهد روانه بیمارستان کرد www.tafsir-news.ir/.../آتش+سوزی+و+انفجار+منزل+مس... - مشهد- ایرنا- مدیر منطقه سوم عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت : دو نفر در پی انفجار توام با آتش سوزی در یک منزل مسکونی در این شهر دچار سوختگی شدند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :