پیش بینی بارش برف و باران

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

حالت هوای چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری همراه با بارش برف و باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی بارش برف و باران

شهرکرد, چهارمحال و بختیاری, هواشناسی

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری، میزان بارش برف شب گذشته در شهرستان کوهرنگ 11 میلیمتر نقل از شده است.

همچنین از اواخر وقت امروز در شهرستان های اردل، فارسان و شهرکرد شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.

با توجه به افزایش سرعت وزش باد، برای امروز یکشنبه و دوشنبه، کولاک برف و کاهش دید در گردنه های شاه منصوری، چری و گردنه رخ پیش بینی می شود که رعایت نکات ایمنی برای تردد در این مسیرها ضروری است.

فعالیت این سامانه بارشی تا اوایل صبح سه شنبه در استان ادامه دارد.منبع : باشگاه خبرنگاران.... هواشناسی خاوران .... - نقشه های پیشبینی بارش برف نقشه های پیشبینی بارش برف سایت snow-forecast. پیشبینی مجموع بارش برف و باران از امروز تا ۳ روز بعد: پیشبینی مجموع بارش برف و باران از روز ۳ تا ۶ روز بعد ... - هواشناسی ایران - هواشناسی ایران ، نقشه های پیش بینی بارش و دما ، تصاویر ماهواره ای - هواشناسی ایران. هواشناسی چهارفصل ایران شنبه 4 دی : بارش برف در جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، کردستان و بارش برف و باران درشمال ایلام، کرمانشاه و شمال لرستان. در روز یکشنبه ... پیش بینی بارش برف تا 5 روز آینده. درباره نقشه ها ... پیش بینی فصلی بارش ( 3 ماهه ). 2324. در جنوب غرب و مناطق شرقی کشور بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی از امروز (پنجشنبه) دامنه فعالیت سامانه بارشی، نواحی مرکزی، شمال شرق، شرق و برخی مناطق جنوب شرق کشور را نیز فرا می گیرد و با ... در چهارمحال و بختیاری - خبرگزاری مهر ... شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ورود یک سامانه بارشی جدید به چهارمحال و بختیاری، گفت: بارش برف و باران در چهارمحال و ... انجمن هواشناس ایرانی - مدل های انجمن هواشناس ایرانی / نقشه ها و مدل های پیش بینی بارش و دما و رطوبت و فشار هوا / مدل های . مدیر انجمن: حسین/خورموج کاربرانِ درحال بازدید از ... هواشناسی ایران - نقشه هواشناسی ایران - نقشه - پیش بینی و وضعیت فعلی آب و هوای ایران. سازمان هواشناسی ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند بارش باران و برف در مناطق مختلف کشور، نسبت به لغزندگی جاده ها، کاهش دید افقی و ... بزرگترین مرکز تخصصی هواشناسی کشور | ارسال شده توسط هادی مشاریان در جمعه , ۳ دی , ۱۳۹۵ پیش بینی هوای مناطق شمال ... در بخشهایی از کشور و دامنه های البرز طی ۵ روز پیش رو. در استان مرکزی - شهر فردا کارشناس اداره کل هواشناسی استان مرکزی از در هفته جاری خبر داد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :