تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : بین الملل

نیروهای ارتش سوریه، ارتفاعات نزدیک پایگاه هوایی "تی فور" در تدمر را از تروریست ها بعد گرفتند.

تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر

جنگ سوریه, درگیری در سوریه, ارتش سوریه, بین الملل, تدمر, سوریه, حب, فرودگاه تی فور
به نقل از طاها پخش به نقل از "اسپوتنیک"؛ ارتش سوریه، ارتفاعات نزدیک به پایگاه هوایی "تی فور" در تدمر را بعد گرفت.

ارتش سوریه و نیروهای دفاع مردمی، امروز چهارشنبه، موفق شدند عناصر تروریستی داعش را ارتفاعات نزدیک به فرودگاه نظامی "تی فور" واقع در تدمر به عقب برانند.

یک منبع نظامی سوری در مصاحبه با خبرگزاری "نووستی" گفت: "ارتش سوریه، کنترل پاسگاهی نزدیک به فرودگاه تی فور را به دست گرفته است."

منبع : باشگاه خبرنگارانتسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29761342 - نیروهای ارتش سوریه، ارتفاعات نزدیک پایگاه هوایی "تی فور" در تدمر را از ... و همزمان تلاش های دیگر این گروهک برای تسلط بر المساکن الرابعه و القریتین را دفع کرد. تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات حاشیه قریتین+فیلم و عکس - مشرق www.mashreghnews.ir/.../تسلط-ارتش-سوریه-بر-ارت... تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات حاشیه قریتین+فیلم و عکس ... "فاطمیون" و آتش سنگین نیروی هوایی روسیه شهر تدمر را پس از یکسال از اشغال داعش بازپس گرفتند. تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر jadidtarinha.net/.../تسلط+ارتش+سوریه+بر+ارتفاعات... نیروهای ارتش سوریه، ارتفاعات نزدیک پایگاه هوایی \"تی فور\" در تدمر را از تروریست‌ها پس گرفتند. تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر - تفسیر نیوز www.tafsir-news.ir/.../تسلط+ارتش+سوریه+بر+ارتفا... نیروهای ارتش سوریه، ارتفاعات نزدیک پایگاه هوایی \"تی فور\" در تدمر را از تروریست‌ها پس گرفتند. تسلط ارتش‌سوریه بر ارتفاعات مشرف بر«تدمر» - روزنامه دنیای اقتصاد donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/1030120 - ارتش سوریه موفق شد بر بلندترین ارتفاعات مشرف بر شهر تاریخی «تدمر» در حمص مسلط شود و این شهر یک گام دیگر به آزادی از دست «داعش» نزدیکتر شود. تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر www.espeli.ir/.../تسلط+ارتش+سوریه+بر+ارتفاعات+... نیروهای ارتش سوریه، ارتفاعات نزدیک پایگاه هوایی "تی فور" در تدمر را از تروریست‌ها پس گرفتند. چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵. تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر. تسلط ارتش سوریه بر ارتفاعات تدمر | محبوب ها-05:30 mahboobha.ir/.../تسلط-ارتش-سوریه-بر-ارتفاعات-ت... نیروهای ارتش سوریه، ارتفاعات نزدیک پایگاه هوایی "تی فور" در تدمر را از تروریست‌ها پس گرفتند. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :