زلاتان رهبری گل زن و فوق العاده است | مورینیو

تاریخ انتشار پست : 1395-9-25 دسته : ورزشی

ژوزه مورینیو می گوید علی رغم نمایش خوب، تیمش هم چنان به امتیاز گرفتن نیازمند است.


طرفداری: بعد از یک پیروزی حساس در لندن، ژوزه مورینیو از شاگردانش راضی است.

به نقل از BBC، در ابتدا زمانی که از ژوزه مورینیو در مورد حالت داوری پرسیده شد، او گفت که نظری در مورد داوری ندارد. در این دیدار یونایتدی ها اعتقاد داشتند که یک پنالتی به سودشان گرفته نشده و گل ماتا به اشتباه مردود اعلام شده است. سرمربی پرتغالی در ادامه صحبت های خود، افزود:

    بازی بسیار سختی داشتیم اما شایسته پیروزی بودیم. در نیمه اول ما نبض بازی را در اختیار داشتیم و در نیمه دوم آن ها به حملات ما واکنش هایی نشان دادند و در پی همین حملات، موفق شدند به گل برسند. اما در نهایت این ما بودیم که با ارائه یک بازی خوب به نتیجه رسیدیم. برای 20 دقیقه ما کاملاً مهارنشدنی حمله می کردیم. دروازه بان آن ها شوت رونی را به شکلی باور نکردنی مهار کرد، هم چنین گل ماتا را داشتیم و پنالتی (که گرفته نشد) و گلی که به ثمر رساندیم. واکنش فوق العاده ای به شرایط دادیم و من از بازیکنانم بسیار راضی ام.  

مورینیو: زلاتان رهبری گل زن و فوق العاده است

منچستریونایتد, مورینیو

    در کنار زمین بسیار آرام بودم. روی نیمکت نشستم و تلاش کردم هیچ کاری نکنم. از پیروزی ای که به دست آوردیم بسیار خوشنودم و حتی اگر پیروز نمی شدیم هم از عملکرد شاگردانم راضی بودم. ما بسیار بسیار خوب بازی کردیم و تحولی بزرگ در بازی مان خلق کردیم. مردم گاهی فراموش می کنند که عملکرد خوب هم در فوتبال مهم است و فقط روی نتیجه تمرکز می کنند. اما به هرحال ما هم چنان ششم هستیم و به امتیازات نیاز داریم. 

در ادامه، مورینیو در مورد زننده گل برتری یونایتد، زلاتان ابراهیموویچ، گفت:

    او یک عملکرد شگفت انگیز را از خود برجای گذاشت. بعد از گل استقامت بدنی او برای سرعت داشتن و حضور در دفاع ستودنی بود. عملکردی فوق العاده را از کسی دیدیم که 35 سال سن دارد، گل می زند، یک رهبر است و فوق العاده.  

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :