تجمع در پی برگزاری دادگاه «شاه مازندران»

تاریخ انتشار پست : 1395-9-25 دسته : آخرین اخبار حوادث

جلسه رسیدگی به اتهامات محمود-ط معروف به شاه مازندران در دادگاه کیفری شهرستان بابل برگزار شد. با توجه به اهمیت پرونده از اولین ساعات و با اعلام رسیدگی به این پرونده، افراد زیادی در مقابل ساختمان دادگاه کیفری شهرستان بابل تجمع کرده وخواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با این شرور و سایرهمدستانش شدند.


روزنامه ایران: جلسه رسیدگی به اتهامات محمود-ط معروف به شاه مازندران در دادگاه کیفری شهرستان بابل برگزار شد.

این مرد جوان و قوی هیکل مدتی قبل به اتهام ایراد ضرب و جرح و قدرت نمایی در فضای مجازی از سوی پلیس مازندران تحت تعقیب قرار گرفته بود.

این فرد بهمن سال گذشته و به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی تحت تعقیب قرارگرفت. دراین فیلم مرد جوان که از اراذل و اوباش شهر بابل است در حالی که قمه بلندی در دست داشت پسر جوانی را مورد بازخواست قرار می داد.

در این فیلم او هر چند لحظه یک بار با دسته قمه، ضربه ای به سر و صورت مرد جوان وارد کرده والفاظ رکیکی هم می گفت.

تجمع در پی برگزاری دادگاه «شاه مازندران»


به دنبال انتشار این تصاویر بلافاصله پلیس وارد عمل شد و تحقیق در این باره را شروع کرد. در جریان این بررسی ها مشخص شد مرد کتک خور ماجرا نیز از اراذل و اوباش منطقه است که از سوی یکی دیگر از اراذل منطقه برای کشتن مرد قوی هیکل بابلی اجیر شده بود.اما وقتی قصد اجرای نقشه اش را داشت به علت عمل نکردن اسلحه، توسط افراد شرور بازداشت شده بود.

با توجه به اهمیت ماجرا و اینکه انتشار این فیلم باعث بروز احساس ناامنی در مازندران شده بود عملیات دستگیر این متهم در دستور کار قرار گرفت.

در اولین مرحله از اقدامات پلیسی، خانه ای که این تصاویر در آنجا فیلمبرداری شده بود مورد شناسایی قرار گرفته و صاحب خانه که از نوچه های مرد قوی هیکل بود شناسایی و دستگیر شد. تجسس ها برای ردیابی متهم ادامه یافت تا اینکه دریکی ازمخفیگاه هایش به دام افتاد.

ازسوی دیگر علی مرادی- دادستان بابل- نیزدراین باره گفت: متهم، مدتی پیش و به دنبال اعلام رضایت شاکی خصوصی، از زندان سیستان و بلوچستان آزاد شده بود.

در حالی که محل وقوع جرم در شهرستان جویبار بود متهم ابتدا برای رسیدگی و محاکمه به این شهرستان فرستاده شد اما در نهایت رسیدگی به پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بابل صورت گرفت.با توجه به صدور قرار مجرمیت برای متهم سابقه دار، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری شهرستان بابل فرستاده شد.

با توجه به اهمیت پرونده از اولین ساعات و با اعلام رسیدگی به این پرونده، افراد زیادی در مقابل ساختمان دادگاه کیفری شهرستان بابل تجمع کرده وخواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با این شرور و سایرهمدستانش شدند.

رسیدگی به این پرونده درحالی به صورت غیرعلنی و پشت درهای بسته برگزار شد که اتهامات متهم از سوی قاضی پرونده تفهیم شد و نماینده دادستان نیز خواستارحداکثرمجازات برای متهم وهمدستانش شد.

قرار است بزودی و با پایان جلسات محاکمه، رأی متهمان پرونده صادر شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :