ترافیک تهران به وضعیت عادی بازگشت

تاریخ انتشار پست : 1395-9-25 دسته : اخبار اجتماعی

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بازگشت شرایط ترافیکی پایتخت به وضعیت عادی در هفته جاری خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بازگشت شرایط ترافیکی پایتخت به وضعیت عادی در هفته جاری خبر داد.

جرایم رانندگیسرهنگ حسن عابدی درباره حالت ترافیکی پایتخت و شرایط آن در هفته جاری اظهار کرد: همانطور که پیش از این نیز بارها گفته شد در یکی دو هفته بعد از پایان ماه محرم وسفر به دلایل متفاوت همچون سرمای هوا، شروع موج بارش ها، تغییر در ساعت زوج و فرد، فرا رسیدن ماه ربیع و ... حجم سفرها در معابر پایتخت افزایش پیدا کرده و متاسفانه شاهد سنگینی حجم ترافیک در بسیاری از بزرگراه ها به ویژه بزرگراه های شمالی تهران بودیم.

عابدی با بیان اینکه برای حل این مساله تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی در آماده باش کامل بودند اظهار کرد: رصد ترافیکی معابر و بزرگراه های پایتخت نشان می دهد که از اوایل هفته جاری تاکنون حالت ترافیکی بهتر شده و به عبارتی می توان گفت که به شرایط عادی و به وضعیت قبل از فرا رسیدن ماه ربیع بازگشته است.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه این به این معنی نیست که دیگر در معابر تهران ترافیکی وجود ندارد خاطرنشان کرد: اما از حجم ترافیک کاسته شده و در طول هفته جاری حالت مانند روزهای آغازین ماه ربیع نبود.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ با اشاره به تعطیلی روز شنبه در افزایش حجم سفرها به خارج از تهران به ایسنا گفت: در این خصوص نیز برنامه ریزی های لازم  انجام شده و آمادگی لازم برای بازگشت مسافران نیز وجود دارد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :